Amuleti, talismani
29.01.2019, 17.19.04

 

Amuleti, talismani veselībai, mieram, aizsardzībai un problēmu atrisināšanai

 

  Man piemīt spējas iedot priekšmetam to enerģiju, kas konkrētā brīdī ir nepieciešama tā īpašniekam. Spēju aktivizēt talismanu, lai tas kalpotu tā saimniekam, viņa mērķim - sakārtot veselību, aizsardzībai, mērķu sasniegšanai. Protams, ka viens pats talismans nestrādās - jūsu domas un gatavība uzticēties tā spēkam darīs brīnumus! 

Ir daži svarīgi nosacījumi:

  • Nodomu tīrība
  • Viens konkrēts mērķis
  • Spēja ticēt panākumiem
  • Rīkoties

 

Nelieli paskaidrojumi šiem nosacījumiem: ļaunas domas un darbi atgriežas pie saimnieka; ja cilvēks grib daudzas lietas uz reiz - enerģija izkliedējas un kļūst vāja; patiesa ticība panākumiem noņem domu blokus, kam enerģija ar spēku cauri nelaužas; talismans uz paplātes neko klāt nepienesīs, bet atvērs iekšējās rezerves mērķu sasniegšanai.  

 

 Talismana izveides vai iegādes  process sākas ar pārliecību - ka jums to vajag. Tālākā procesā jau ir jānoskaidro  kāda veida tas būs un kā panākt, lai tas kalpotu konkrētam mērķim. Uzrakstiet man par situāciju un detaļas noskaidrosim sarakstē. Tā izveide katram ir individuāla.

 

Pieteikties kontaktos.

KONTAKTI

 

Situācijas izpēte un rekomendācijas: 10 Eur

Talismana enerģētiskās uzlādes cena:  10 Eur

Atkārtota uzlāde (pēc vēlēšanās): 5 Eur

 

REKVIZĪTI

  

* Amuleti atvaira visu negatīvo – tie nodrošina aizsardzību pret ļaunu aci, slimībām un citām briesmām. Talismanus speciāli izgatavo un nēsā, lai piesaistītu to īpašniekam kādu sevišķu labumu vai atbalstu.

 

ATSAUKSME: 

    Talismans darbojas labi,jūtama attīrīšanās,mainās domāšana un brīžiem sevi pieķeru, ka atgriežos pie skumjām domām un tad paklausos kādu mūziku.Tagad nodarbojos ar sevi, eju uz sporta zāli, plus vel strādāju, fiziski un garīgi sevi nodarbinu. Ja dzīve ir bijusi tik smaga ,jūtu ka vajag vēl panēsāt. Miegs labāks ,nervu sistēma nomierinājusies ,veidojas skats uz nākotni.Ir uzlabojusies kuņģa problēmas ,veselības ziņā ir daudz enerģijas. Ir bijuši brīži kad jānoņem, it īpaši kad eju uz sporta zāli. Paldies Solvita, ar cieņu A...

Kategorija: Dziedniecība | Pievienoja: sofi
Skatījumu skaits: 190 | Lejuplāžu skaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]