Liktens enerģētiskais kods un Latvju zīmes
09.03.2019, 15.52.52

 Eksperiments, kas tika veikts uz sevis, godam attaisnojies. Tagad to varu piedāvāt arī jums. Ideja, kas pavisam nesen ienāca galvā, ir devusi visai labus un interesantus rezultātus. Amulets, apvienojot divas dažādas sistēmas, ir izdevies. Tiesa gan, nevar gaidīt, ka tā ir zelta zivtiņa,kas piepilda vēlmes. Tomēr ir sākusies likteņa izdziedināšana lēniem, bet noteiktiem soļiem. Galvenais, kas priecē, ir noslēgtais ceļš pagātnes negācijām un programmām, kas laika gaitā ir uzkundzējušās un vada dzīvi. Tālāk nākotne ir jāveido pašai. Vēl šī amuleta interesanta iezīme ir - spēja ieraudzīt traucējošos aspektus un tas padara vēlmes pieejamas. Jānovērš šķēršļi un ceļš ir brīvs. Katram cilvēkam šis izdziedināšanas ceļš būs atšķirīgs, individuāls, gan grūtību, gan garuma ziņā. Ir jāattīsta analizēšanas, intuīcijas spējas, jāpievēršas detaļām un jāizdara attiecīgie secinājumi. Tas ir izaugsmes ceļa sākums. Amulets der cilvēkiem, kas vēlas kaut ko mainīt, gan sevī gan apkārtnē. 

 

   Tā izveide prasa laiku un enerģiju, gan manu gan arī tam cilvēkam, kuram tas domāts. Pieeja individuāla, uzklausot dzīvesstāstu, vai arī tikai konkrētās vēlmes. Tās var būt visas, kas vien cilvēku nomoka. Amuletam ir saistība ar karmu un karmiskajiem uzdevumiem. Pēc tās likumiem, iepriekšējās dzīves stipri ietekmē esošo dzīvi enerģētiskajā līmenī. Jo lielāka esošās dzīves izpēte, jo skaidrāka ir amuleta izveides sistēma. Lai nu kas būtu iepriekšējās dzīvēs sadarīts, šī dzīve ir dota, lai labotu kļūdas. 

   Uzklausot jūsu stāstu, zinot jūsu dzimšanas datus ir iespējams kaut daļēji apzināt šos uzdevumus un pacensties atbrīvoties no kavēkļiem, šķēršļiem un nevēlamajām programmām. 

 Ja izlasot šo piedāvājumu, jums ir vēlme arī pašiem mainīt kaut ko sevī un savā apkārtnē - tad rakstiet kontaktos. Jūs saņemsiet:

  • Amuleta shēmu, ko vajadzēs pārzīmēt un ielikt tajā savu enerģiju
  • Paskaidrojumus amuletā esošajām zīmēm un cipariem
  • Paskaidrojumus amuleta lietošanai
  • Atbildes uz jautājumiem, kas radīsies amuleta lietošanas laikā

   Amuleta shēmas un paskaidrojuma izveides laiks - 3 - 4 dienas.

   Cena bez paskaidrojumiem - 20 Eur

   Cena ar paskaidrojumiem - 35 Eur

 

 

 

Kategorija: Dziedniecība | Pievienoja: sofi
Skatījumu skaits: 62 | Lejuplāžu skaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]