Galvenie » Faili » Veselība » Veselība

Noskaidro savu veselības stāvokli
21.10.2017, 10.35.23

  Veselība ir galvenais, kas jābūt katram! Viss pārējais dzīvē ir otršķirīgs. Piekritīsiet, ja nebūs veselības, dzīves mērķus arī nesasniegsiet.  Bet šai medaļai ir arī otra puse, kas ir diezgan reāla lieta. Veselība sabrūk nepareizu mērķu un rīcības dēļ.  Daudzi mani pazīst kā Taro kāršu licēju, bet katra izskatītā situācija lika arī padomāt - pie kā tas noved. Palasīju grāmatas par karmiskām lietām. Izdarīju secinājumus. Ka pēdējais ar ko augstākie spēki brīdina ir veselības pasliktināšanās. Sākumā dažādas ķibeles, pēc tam ārstu apmeklējums. Tas ir brīdinājums par to, ka kaut ko cilvēks dzīvē dara galīgi aplam. Ko tieši - te katram savs. Uzdevumi mums dzīvē katram ir dažādi un to es izanalizēju no cilvēka dzimšanas datuma - tas ir kods, kuru nevar apstrīdēt. Ir divas izvēles - maldīties un meklēt dzīves uzdevumu pašiem, caur puniem vai uzzinot vajadzīgās informācijas detaļas un turpināt rīkoties pēc vajadzīgā scenārija. Tad kad cilvēks nedzīvo saskaņā ar sevi un saviem uzdevumiem, viņu sāk piemeklēt likstas.  Veselība ir pēdējā no likstām, par nepareizību. 

 

    Iespējams es spēju vairāk nekā patreiz man šķiet, bet arī tas ir pietiekami, lai varētu ieskatīties veselības lauciņā. Un tās vairs nav taro kārtis. Šajā gadījumā strādāju ar izjūtām un gaišredzību. Noņemot enerģētiskos blokus no problemātiskām vietām arī atveseļošanās process notiek straujāk. To esmu ievērojusi, kad ar saaukstēšanos saslimst mani bērni. Bet brīnumus es nesolu, ir jāsāk mainīties pašiem. Vieglāk to izdarīt ir zinot kā!

   Izveidoju šo ierakstu ar mērķi. Te ir iespējams noskaidrot sava organisma problemātiskās vietas. Neesmu medicīnas speciāliste un diagnozes šeit neuzstādīšu. Pateikšu tikai to ko redzu vai jūtu. Tas var kādam šķist vispārīgi, var arī nepiekrist, jo sāp ikdienā pavisam kur citur, vai nesāp un pat nenojaušat. Tas ir tikai laika jautājums, līdz problēma kļūst redzama. Es redzu enerģētiskajā līmenī un sajūtu līmenī. Cilvēka organisms var reaģēt citādi. Bet tas nenozīmē, ka viss kārtībā. Turpinot iesākto dzīves virzienu, ar laiku veselības problēma iznāk virspusē. 

  Bezmaksas piedāvājums ietver sevī iespēju noskaidrot vai ar veselību viss kārtībā. Ja ir konkrēta vaina - varu paskatīties problēmas enerģētiku. Un šeit neko iepriekš nevar paredzēt - tā var lokalizēties vienā punktā un var aptvert visu ķermeni. Darba process notiek bez fotogrāfijas iesūtnes un paļaujoties uz to, ko teiks augstākie - kas būs redzams vizualizācijā. Komentāros jāraksta savs vārds un dzimšanas dati un viss ko gribat pateikt. Atbilde šīs pašas vietnes ietvaros. Piedāvājums neietver ģimenes locekļu veselības analizēšanu, ja vien viņi paši nepiesakās. Lapā reģistrētām personām būs priekšroka un atbildi saņems ātrāk. 

 

Iespēja testa režīmā. Ir iespējamas izmaiņas vai papildinājumi. 

Darbs ar foto un situācijas dziļāka analīze - maksas pakalpojums.  

Pieteikšanās vairs nav aktīva.

Kategorija: Veselība | Pievienoja: sofi
Skatījumu skaits: 85 | Lejuplāžu skaits: 0 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 4
0
4  
balodis atbildes būs visiem, kas pieteikušies, tiklīdz šim darbam atradīšu laiku.

0
3  
8 Atbildes dzēst ārā nevarēja. Ja reiz esat pieteikušies bezmaksas ieskatam, tad jūsu komentārs un atbilde kalpo kā paraugs citiem un skaitās kā sava veida apmaksa. Ja nevēlaties publiski apspriest savu veselību, tad ir visas iespējas rakstīt e-pastā, bet tas vairs nebūs par velti. Paldies par sapratni!

Komentāru dzēšana ir tagad ir noņemta.

0
2  
Maira, 8.marts, 1959.gads
Atbilde: Sveiki. Beidzot varu arī jums atbildēt. Tad kad slēdzos klāt, izjūtu muguras skriemeļos vēsumu. Nedaudz dur sirdī, bet visticamāk tie ir nervi un varētu būt saspiesto skriemeļu dēļ lāpstiņu rajonā. Es sajūtu vēsumu. Parasti šādai sajūtai ir informācijas raksturs, bieži vien šo informāciju atstāj aurā apkārtējie. Dziļāk es vairs neskatos, tam ir nepieciešama jūsu bilde. Un centieties sadzirdēt savu iekšējo balsi , jo ir iestājies šāds periods. Zemapziņā jūs cenšaties ietekmēt apkārtējos un iespējams tādēļ ir neapmierināto no malas. Bet jūs var arī saprast. Cipars 8 norāda, ka bērnībā un pusaudžu gados gāja visai grūti. Tagad ir uzdevums sadzirdēt savu iekšējo būtību un intuīciju.

0
1  
Sandra, 31.oktobris, 1967 gads
Atbilde: Sandra, jūs bijāt pie manis uz konsultāciju. Kas palika neskaidrs? Ir jāmaina apstākļi, tad aura sakārtosies. Jums patreiz jau ir dzimšanas gada ietekme un tas ir 1 - no Taro numeroloģijas. Valda gribasspēks un arī manipulatora spējas. Turēsieties pretī šim uzdevumam, sāksiet to visu izjust uz sevis.