Galvenie » Raksti » Cits

Viegla peļņa internetā jeb mans eksperiments

   

    Nedaudz vēlētos parunāt par šo tematu. Droši vien daudzi par to ir aizdomājušies, bet tik pat daudzi uz to raugās ar skepsi... Atzīšos - arī es.  Bet laikā, kad ienākumi mazi, bet rēķini prasa savu, katram ir cerība, ka situācija uzlabosies, kaut nedaudz. 

   Meklējot pavisam citu informāciju, es uzdūros diskusijai, kur izliktas referāļu saites. Teksti gan nebija pārliecinoši, pat izsauca smīnu. Nu tik grābs naudu... Tā nemēdz būt...bet kas zin, bagāts rīkojas pēc saviem ieskatiem...Saglabāju vienu linku, domāju - izmēģināšu. Tāpat katru dienu esmu uz Tu ar datoru, e-pasti, mājas lapa, sociālie tīkli. Un ja man tur neprasa neko vairāk kā e-pastu, lietotājvārdu un vārdu, ko man zaudēt. Drošības labad uzvārdu nenorādīju.  Tātad eksperiments iesācies divos saitos. (Otru atradu reklāmās).  Minimālo summu varēs izņemt, ja tā parēķina - vienā labi ja pēc diviem mēnešiem, otrā saitā - pēc četriem. Kur man steigties? Uz to visu raugos visai rezervēti un nelieku nekādas cerības, jo nav skaidrs - kur tad tā nauda rodas, ko izmaksā. Nu bet, varbūt es daudz ko nesaprotu...un reklāmdevējiem iespējams tā ir sīknauda..  Ja viss ir pozitīvi un gala rezultāts izdosies - man laba krājkasīte. Naudu ikdienā sakrāt lieliem pirkumiem nemāku, man tas nepadodas. Ja ne - būs vismaz skaidrs, ka tas viss ir viens liels mīts un acu apmāns. Zaudēt neko tur nevar, jo bezmaksas kontam bezmaksas reklāmas dienā ir garantētas. Nekādi bonusi par maksu man nav vajadzīgi. 

     Ja gadījumā kāds grib arī iesaistīties un pārbaudīt cik tajā ir patiesības, tad linki ir šeit: TwoDollarClick un Bux Inc

    Komentārus atslēdzu, jo paskaidrojumus sniegt nevarēšu, kā jau minēju - no manas puses tas ir eksperiments un negalvoju, ka izturēšu līdz galam. :) Varat rakstīt man uz profilu, ja ir vēlēšanās paust savu viedokli!

   

Ps. Komentārus ieslēdzu, iespējams kādam ir sava pieredze ar ko padalīties. 

 

 

Kategorija: Cits | Pievienoja: sofi (23.01.2018)
Skatījumu skaits: 101 | Komentāri: 1
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]