10. Mēness diena

 

 

10. Mēness diena

 

  Simboli - "Strūklaka", "Sēne", Ūdens avots".  Šajā dienā ieslēdzas kosmiskā atmiņa, un viss notiekošais ir jāizskata no šī skatu punkta.  Un ja nezināt savas saknes, tad šajā dienā pašiedziļināšanās ceļā var atklāt savas tradīcijas. 

 

  10. Mēness dienas prakses ir jāvērš uz savas mājas stiprināšanu, kā savu tradīciju turpināšanu.  Šajā dienā labi ir runāt par saviem vecākiem un senčiem. Ja 10. Mēness diena iekrīt ģimenes pasākumā, un to atzīmējat visa ģimene, - tas arī būs tradīciju turpinājums.  Šajā dienā ir jāuzlabo savstarpējās attiecības ģimenē, jārisina ģimenes problēmas un jātiecas uz abpusēju sapratni. Labi, piemēram, ir bērnam izstāstīt kādu notikumu no viņa dzīves, kuru viņš neatceras, vai no savas bērnības. 

 

  Šo dienu sauc arī par "Mājas celtniecību". Cilvēks uzņem enerģiju no ģimenes. Arī izlietot šo enerģiju vajag ģimenei, mājai. Labi ir 10. Mēness dienā meditēt uz senču portretiem, apskatīt tos, atrast līdzību ar sevi, kopējās rakstura īpašības, izturēšanos. Šī diena ir labvēlīga arī atpūtai. Labi ir ja šī diena ir iekritusi piektdienā. Šajā gadījumā jūs neizlietosiet dienas enerģiju, bet tieši otrādi - uzlādēsieties no tās. Vājos ģimenes locekļus jūs uzlādējat, bet stiprie ģimenes locekļi  uzlādēs jūs ar enerģiju. Notiek enerģijas apmaiņa, un visi šajā gadījumā enerģiju saņem. 

 

  Šajā dienā labi ir mazgāties pirtī un veikt attīrošās procedūras ar šķidrumiem, ja Mēness šajā dienā nebūs ūdens zīmēs.  10. Mēness dienā labi ir dzert daudz šķidruma, labvēlīga ir ģimenes tēja. Šķidrums ir kā tradīciju avota simbols, kuram visi piekrītat. Noderīgi ir šajā dienā iesākt celt māju vai kaut ko celt priekš mājas. 

 

  10. Mēness dienā nevar izrādīt negatīvas emocijas, mājās nedrīkst būt konflikti. Ar 10. Mēness dienu ir saistīta Svadhisthana čakra. Šīs čakras līmenī atrodas reproduktīvie orgāni. Vīrietis nodod savas tradīcijas, bet sieviete tās saglabā. 

 

    Dienas orgāns - krūšu kauls. Tie ir saistīti ar vēža zīmi, tas arī ir tradīciju avots.  

 

  Ja cilvēks nepareizi izmanto enerģiju, tad tas ved pie imūnās sistēmas sagraušanas un pie onkoloģijas. Biežāk rodas dzimumorgānu onkoloģija, prostatas vēzis vīriešiem, par cik tradīciju nesēja avots ir vīrietis. 

 

  Cilvēki, kas ir dzimuši 10. Mēness dienā , jau pašā sākumā ir pieeja šim avotam, viņiem ir izeja uz šīm tradīcijām. Šie cilvēki ir enerģijas devēji apkārtējiem.  Un citiem cilvēkiem šī enerģija ir jāuzņem.  

 

  Bet, ja 10. Mēness dienas cilvēki neattīstās, tad kļūst savtīgi. Viņam enerģijas daudz,  un cilvēki to izmanto kā enerģijas avotu, tāpēc tāds cilvēks var izmantot savu ietekmi un spēku  savtīgos nolūkos, kļūt aprēķinātājs, dodot cilvēkiem kādu padomu.  Kā likums, šādi padomi ir pareizi, tā kā avots nav piesārņots. Cita lieta, kad nevēlēšanās attīstīties, noved šādus cilvēkus pie onkoloģijas, un avots var tik aizvērts. 

 

Tulkots no: Т.Н.Зюрняева "30 лунных дней"

Vēl par šo dienu >>>

Izskaitļo dzimšanas Mēness dienu>>>

Kategorija: 30 Mēness dienas | Pievienoja: sofi (10.04.2019)
Skatījumu skaits: 25
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]