11. Mēness diena

 

 

11. Mēness diena

 

  Dienas nosaukumi: "Kronis", "Kores", "Uguns zobens", "Labirints". 

  Šajā dienā notiek transformācijas process un Kundalini enerģijas ieslēgšanās.  Kundalini - tā ir enerģija, kas virza cilvēka evolūcijas attīstību.  Un ja cilvēks spēj uztvert Kundalini enerģiju ar citiem centriem, - tad viņš atrodas visai augstā attīstības līmenī.  Mums katru mēnesi ir dots pieskarties šim enerģijas avotam un transformēt to priekš sevis. 

 

  Šajā dienā nepieciešams veikt attīrošās procedūras ne tikai fiziskajam ķermenim, bet arī astrālajam un mentālajam. Astrāla attīrīšana - tie ir enerģētiskie vingrinājumi, mentāla attīrīšana - tā ir lūgšanu un mantru lasīšana. Obligāts nosacījums - visu, ko iesākāt darīt 11. Mēness dienā, vajag novest līdz galam, nevar pārtraukt pusceļā. 

 

  Jebkura prakse iet Kundalini līmenī. Un par cik šajā dienā notiek enerģijas transformācija, tad jūs, veicot jebkuru attīrošo procedūru, ieslēdzaties šajā vilnī, kuru nevar pārtraukt. Citādi cilvēks var saslimt ar epilepsiju -  tā ir spontāna Kundalini ieslēgšanās, kad cilvēks nevalda pār enerģiju un zaudē samaņu. 

 

11. Mēness dienā noderīgi ir iesākt badošanās ciklu, par cik tā veicina attīrīšanos. Labi ir šajā dienā gavēt, atturēties no ēdiena. 

 

  11. Mēness diena ir sarežģīta. Viss, kas tiek darīts šajā dienā, ir jādara apzināti un jācenšas neiet uz avantūrām, ja nav zināms ar  ko tas beigsies. Jādara tikai tas, kas ir zināms, ja zināt visu procesu līdz galam. Šajā dienā ir jābūt uzmanīgam ar asiem priekšmetiem, pat līdz tādai pakāpei, ka maizi labāk ir nevis griezt, bet lauzt ar rokām. 

 

  Ja šajā dienā no rokām izkrīt jebkurš griezošs priekšmets, tā ir zīme, ka 11. Mēness dienas enerģija ir nepareizi izmantota. Jebkura lieta, kas tiek īstenota šajā dienā, var nonākt Kundalini līmenī, un jūs varat ar šīm enerģijām netikt galā. Tāpēc nevajag šajā dienā ieplānot lielas slodzes. Nevar sist kukaiņus, pat blaktis un prusakus. Nevajag pamest iesāktos darbus. Tas arī var novest pie nepareizas Kundalini enerģijas pārslēgšanās. 

 

  Ar 11. Mēness dienu ir saistīts mugurkauls un Kundalini čakra. Tai vajadzīga uzmanība, un jums nepieciešams kaut reizi dienā atcerēties par šo čakru un koncentrēties uz to. Varat to iedomāties kā smagu, svina pilnu atsvaru, kas iekāries mugurkaula lejas daļā. Katram cilvēkam Kundalini enerģija atrodas aizvērtā veidā. Tikai garīgi attīstītiem cilvēkiem tā paceļas uz augšu un piepilda čakras augstākā līmenī, stimulējot tālāko attīstību. Kas nodarbojas ar Jogu, tas zina, lai paceltu Kundalini, vajag ļoti ilgi nodarboties, pat vairākus gadus. 

 

  Pie nepareizas tās enerģijas izmantošanas var būt sāpes mugurkaulā.  Ja 11. Mēness dienā iesāpas mugurkauls, jums noteikti vajag attīrīties. 

 

  Cilvēki, kas dzimuši 11. Mēness dienā, - spēcīgi magi, tiem piemīt Kundalini noslēpumi, tie nes to sevī.  Ja šie cilvēki izlietos pareizi Kundalini enerģiju, tad viņi būs spēcīgi it visā, lai ko arī nedarītu un visu var sasniegt dzīvē, pie noteikuma, ka neizkliedēsies. Ja šie cilvēki dzīvo nepareizi, tad viņiem visbiežāk kož kukaiņi un suņi. 

 

Tulkots no: Т.Н.Зюрняева "30 лунных дней"

Vēl par šo dienu >>>

Izskaitļo dzimšanas Mēness dienu>>>

Kategorija: 30 Mēness dienas | Pievienoja: sofi (15.04.2019)
Skatījumu skaits: 40
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]