mail new.soleil@inbox.lv
menu

12. Mēness diena

 

 

12. Mēness diena

 

  Simboli - "Kauss" un "Sirds". Šajā dienā, pēc galveno dzīvības spēku transformācijas, ieslēdzas kosmiskās mīlestības enerģija. Un cilvēks var uzzināt kas ir kosmiskā mīlestība. 12. Mēness dienā iet vieduma uzvaras procesi pār prātu un jūtām, un kā rezultāts - gara nomierināšanās un nostiprināšanās.  Nepieciešams ieslēgties procesā apzināti un attīrīt domas koncentrējoties uz ūdeni. Šī ir diena, kad vajag pabūt vienatnē, jāskaita lūgšanas un jāvelta uzmanība sev. Vajag dienu ieplānot tā, lai kaut nedaudz pabūtu viens un vērsties pie atbilstošajām  enerģijām, koncentrējoties uz 12 dienas centru -  Anahatu. 

 

  Iedziļinoties ar visu uzmanību šajā  mīlestības centrā, vajag pacensties ieraudzīt savu ziedu. Kādam tas ir atvērts, kādam salauzts, kādam tas ir ar adatām, ar uguntiņu - it kā mirgo. Katram cilvēkam nepieciešams atvērt savu vieduma ziedu. 

 

   Šī diena ir dāvanu, žēlastību diena. 12. Mēness dienā vajag dāvināt dāvanas un ir nepieciešams izpildīt visas vēlmes, ar kurām pie jums vēršas. Tad arī jūsu lūgumi sargeņģelim būs izpildīti. 12. diena - tā ir arī lūgšanu diena, tāpat kā septītā diena.  Jūs varat vērsties pie eņģeļa ar savu prasību, bet jūsu prasība nevar kaitēt citiem. Vajag atjaunot savstarpējās attiecības ar cilvēkiem. Šī ir labvēlīga diena atbildes reakcijai uz jūsu  soli pretim. Tāpēc ka visi cilvēki zemapziņā izjūt šīs dienas enerģijas. 

 

   Labvēlīgie iesākumi, kā likums, netiek atgrūsti. Jums arī nepieciešams izlīgt, ja otrs cilvēks veic soli jums pretī. Šī diena saucas "Sirds". Sirds attiecības balstās uz savstarpējo sapratni un briedumu. Šī diena vēl saucas "Kauss", pēc asociācijām ar Grāla kausu - tas ir, to gudrību kuru cilvēks smeļ no tā. 

 

  Ko nevar darīt šajā dienā? Nevar atslābināties, raudāt un dusmoties. Nevar noslogot sirdi ar fiziskajiem vingrinājumiem. Orgānam, kas saistās ar mēness dienu vienmēr nepieciešama aizsardzība. Eksistē sirds muskuļu attīrošās praktikas, kurus vajag izpildīt šajā dienā. 

 

  Briesmas, kuras mūs šajā dienā sagaida, ir žēlums. Žēlumam ir jābūt iedarbīgam.  Jā, šī diena ir žēlastības diena, bet mēs nevaram atļaut uz sevis parazitēt. Biežāk cilvēki neko negrib izmainīt savā situācijā, bet gaida kad tos tikai pažēlos. Viņi uzņem to cilvēku enerģiju, kuri viņus uzklausa.  Tāpēc šajā dienā ir jābūt uzmanīgam. 

 

  Ja cilvēks stāsta jums savu negatīvo situāciju, 12. Mēness dienā, jums nepieciešams noteikti piedāvāt kaut ko, lai izmainītu šo  situāciju un pavērot, kā cilvēks reaģē uz jūsu padomu.  Ja viņš neklausa, nepieciešams pārraut kontaktu un aiziet. Protams vajag cilvēkam palīdzēt kritiskā  situācijā, bet pēc tam viņam ir nepieciešams strādāt pašam. 

 

  Ir jāatceras, ka žēlastība ne pie kā laba nenoved, par cik mēs nevaram novērtēt otra cilvēka ceļu. Ir tāda līdzība: " Gāja cilvēks pa ceļu un redz gliemezi. Viņš padomāja, ka kāds šo to var saspiest. Paņēma cilvēks gliemezi un nolika ceļa malā. Bet, gliemezis visu dienu rāpoja līdz tai vietai no kurienes to atmeta atpakaļ. Gliemezim vajadzēja tikt pretējā virzienā". Tādā veidā žēlsirdīgais cilvēks nedeva iespēju gliemezim virzīties pa savu ceļu. To tad vajag iemācīties atšķirt. Un palīdzēt vajag tikai tad, kad jums to lūdz. Katram cilvēkam ar savu likteni ir jāstrādā pašam. 

 

  12. diena dod viedumu tam, lai paceltos virs jūtām, virs žēluma un nostiprinātos garīgi. Ar svešām problēmām nepieciešams nodarboties  tajā gadījumā, kad tik tiešām cilvēkam vajag norādīt viņa ceļu, bet neko nevajag darīt viņa vietā. Pretējā gadījumā jūs uzņematies uz sevis daļu šī cilvēka karmas, jo tā ir jūsu izvēle. 

 

  Ja pēc sarunas ar cilvēku jums šajā dienā iesāpas sirds, tad jums nepieciešams viņu atstāt, lai viņš pats risina savas problēmas. Sāpes var būt arī galvā. Galvaskauss - dusmu kauss. 

 

  Ja šajā dienā jūs raudāsiet un  dusmosieties, tad jums sāpēs galva. Kauss var būt piepildīts ar dusmām un žēlumu. Ja jūs saslimsiet 12. Mēness dienā, tad tā ir zīme, ka jūs izšķērdējat viedumu un nepareizi to pielietojat. 

 

  Iesaka dzert tējas, kas veicina šo enerģiju uzņemšanu. Labi ir ēst riekstus un saulespuķu sēklas. Vajag veikt attīrošās procedūras sirdij un plaušām. Dienas čakra Anahata. 

 

  Cilvēki, kas dzimuši 12. Mēness dienā, reti ir slikti cilvēki. Viņi dzīvo apzināti, attīstās garīgi un var būt dziednieki. 

 

   12. dienā bieži mēdz būt atklāsmes sapņi. 

 

Tulkots no: Т.Н.Зюрняева "30 лунных дней"

Vēl par šo dienu >>>

Izskaitļo dzimšanas Mēness dienu>>>

Kategorija: 30 Mēness dienas | Pievienoja: sofi (17.04.2019)
Skatījumu skaits: 957 | Komentāri: 2
Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Epasts *:
Kods *: