13. Mēness diena

 

 

13. Mēness diena

 

  Dienas simboli "Ritenis" un "Vērpjamais rats". Šajā dienā notiek prāta transformācija. 12. Mēness dienā cilvēks to ieguva un tagad viņam ir iespēja iegūt apgaismību. Notiek gara alķīmija un pastiprinās astrālās enerģijas plūsmas process pa kanāliem. Šo enerģiju sauc par prānu vai Ci. 

 

  13. Mēness dienā vajag veikt kanālu attīrīšanu, elpošanas vingrinājumus, mentāla attīrīšanu, lai veicinātu domu alķīmijas procesu, prāta un gara  transformāciju.  13. Mēness diena veicina informācijas uzkrāšanos. Tāpēc ir labi iesākt apmācības ciklus, it īpaši ja šī diena iekrīt trešdienā.

 

  Šī diena ir saistīta ar karmu, par to, ko darām dotajā dzīves etapā, kādu karmu tinam uz vērpjamā rata savā dzīvē, un ko esam uzkrāvuši dotajam ritenim pa visiem iepriekšējiem gadiem. Te palīdzēs darbošanās ar pavedieniem - jebkura ārdīšana, iztīšana uc. 

 

  Labvēlīgi būt kontaktos, grupā.  Trīspadsmitā diena - tā ir maltītes diena, tāpat kā piektā diena. Labi ir noslogot kuņģi, vēl jo vairāk tāpēc, ka iet otrais ceturksnis. Otrajā Mēness ceturksnī ir labi daudz ēst, it īpaši 13. Mēness dienā, tā kā gara transformācija notiek caur ēdienu, kuru mēs lietojam. Trīspadsmitā diena - šī ir sākuma diena atjaunošanās praksēm.  Un ļoti labs atjaunošanās līdzeklis ir maska no sarīvētām bietēm un krējuma.  Šajā dienā labi uzsūcas zāles. Ir labvēlīgi cept maizi, pīrāgus, raušus. Maize atbaida ļaunumu. Nedrīkst badoties un gavēt, jo tādējādi mēs zaudējam transformācijas iespēju.  Nevar izrādīt agresīvas darbības. 

 

  Šī informācija ir orientējoša. Visiem ir sava karmas pieredze, un katram ir jāņem vērā, ka viņam 13. Mēness diena būs atkarīga no dzimšanas mēness dienas.  Cilvēkiem , kas dzimuši 15. mēness dienā, 13 diena būs 29. Tāpēc šai informācijai pieejiet radoši. 

 

  Ar 13. Mēness dienu saistīts ir aizkuņģa dziedzeris un Hara čakra, kura ir izvietojusies divu pirkstu attālumā zem nabas. Tā ir ļoti svarīga čakra, tā ir mūsu astrālā naba. No tās izriet divi mūsu dzīves pavedieni: viena pulksteņa rādītāja virzienā, otra pretēji pulksteņa rādītāja virzienam. Tās ir divas enerģijas, kuras mēs saņemam no kosmosa un Zemes un izlaižam caur sevi. Tāpēc čakra Hara ir saistīta ar vērpšanas ratu, ar mūsu karmu. Vajag koncentrēties šajā dienā uz Haru. Ja jūs šajā dienā kaut ko nepareizi darāt, tad kā zīme būs krampji rokās.

 

  Cilvēki, kas dzimuši 13. Mēness dienā, jau pašā sākumā spēj kontaktēties ar citām pasaulēm. Šajā dienā dzimst ideāli skolnieki, viņi viegli uztver informāciju un mācās ar prieku. 

 

  Kosmiskā enerģija ienāk mūsos caur avotiņu, bet caur kājām - zemes enerģija.  Atkarībā no enerģētikas tipa, mūsu smalkie ķermeņi griežas dažādos virzienos.  No nabas iziet dubultā spirāle, tāda pati kā DNK molekula.  Kosmiskā - pulksteņa rādītāja virzienā, zemes - pretēji pulksteņa rādītāja virzienam. 

 

  Cilvēki, kas dzimuši 13. Mēness dienā, ja neattīstās un neizmanto to potenciālu, kas viņos ir ielikts, būs ļoti nervozi. Kā likums, viņi virpuļo savās lietās, kā vāvere ritenī, nespējot izrauties no tā un nepiederot paši sev. 

 

  

 

Tulkots no: Т.Н.Зюрняева "30 лунных дней"

Vēl par šo dienu >>>

Izskaitļo dzimšanas Mēness dienu>>>

Kategorija: 30 Mēness dienas | Pievienoja: sofi (17.04.2019)
Skatījumu skaits: 134
Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Epasts *:
Kods *: