14. Mēness diena

 

14. Mēness diena

 

  Dienai ir divi nosaukumi "Aicinājums" un "Taure" . Notiek dažādu informācijas avotu izmantošanas process, kuru iznākumā var notikt trešās acs atvēršanās, citreiz notiek spontāna tās atvēršanās. Trešā acs - ir Trikuta čakra. Šajā dienā vajag lasīt un izzināt svētos tekstus. 

 

  Noteikti vajag būt uzmanīgam un sekot tam, kas ar jums notiek šajā dienā, uz ko jūs aicina, uz ko provocē.  Pēc šī aicinājuma jūs novērtēsiet to līmeni, kurā atrodaties. Par cik notiek informācijas avotu atvēršanās, tad lietas, kas iesāktas 14. Mēness dienā, jau sākumā nes pilnu informāciju, kura veicinās lietu realizāciju.  Parasti 14.Mēness diena ir jaunu darbu sākums. Vajag pacensties ielikt pēc iespējas vairāk ciklu ( zvani, vienošanās sākums utt.)  Pēc tam iesāktā lieta ies pati par sevi, sakarā ar to, ka tā uzreiz aptvers pietiekami daudz informācijas. Jauni informācijas avoti  pastāvīgi pieslēgsies un koriģēs jūsu lietu, veicinot tās panākumus. 

 

  Nevar lietot ļoti rūgtu un saldu pārtiku. Labi ir ēst mandeles. Šajā dienā ir jādzer mazāk, par cik ar šķidrumu šajā dienā ierodas netīrumi. Nepieciešams veikt attīrošās procedūras, bet bez ūdens. Labi ir pielietot "sauso" badošanos.  Labvēlīgi ir šajā dienā sevi noslogot ar fizisku darbu, kura arī realizēs šo enerģiju. 

 

  Nevar pārslogot redzi, lai gan vajag izzināt svētos rakstus, bet ne līdz izsīkumam. Nevajag veikt nekādas maģiskas prakses. 14. Mēness dienā neiesaka elpot nekādas smaržas, labāk nelietot smaržas, dezodorantus. Nevajag skatīties spogulī, it īpaši pilnā augumā. 

 

  Spogulī mēs redzam pasaules atspulgu, tāpēc bieži neesam līdzīgi sev. Ja tomēr ilgstoši skatīsimies, tad aicinājuma dienā varam aiziet Aizspogulijas pasaulē. Tas ir ļoti nopietni, labāk to nepraktizēt. 

 

  Ar šo dienu ir saistīts zarnu trakts. Labvēlīgi ir attīrīt zarnu traktu, labāk ar caurejas līdzekļiem nekā ar klizmu. 

 

  Centrs, kas saistās ar 14. Mēness dienu - Manipura, un tas novietojies nedaudz virs nabas, kur sadeg negatīvās emocijas. 

 

  Rekomendāciju neievērošana šajā dienā, noved pie zarnu trakta traucējumiem. Un tas nozīmē, ka esat par daudz piesārņoti un vispār nedzirdat, uz ko jūs aicina. 

 

  Cilvēkiem, kas dzimuši 14. Mēness dienā, noteikti dzīvē ir aicinājums. Kā likums, viņi to izjūt ļoti agri. Un ja atrod - tad tas nosaka visu viņu dzīvi. Tādi cilvēki ir gatavi varoņdarbam, viņi vienmēr gaida aicinājumu, viņiem ir lielas pielāgošanās spējas dzīvē, māk aizraut citus. Ja viņi neattīstās, tad mēdz būt ļoti viltīgi, var maskēties, ir neierobežoti ēšanā. Cilvēki, kas dzimuši 14. Mēness dienā, redz pravietiskus sapņus. Un arī citi cilvēki 14. Mēness dienā  var redzēt pravietiskus sapņus.  

 

 

Tulkots no: Т.Н.Зюрняева "30 лунных дней"

Vēl par šo dienu >>>

Izskaitļo dzimšanas Mēness dienu

Kategorija: 30 Mēness dienas | Pievienoja: sofi (18.04.2019)
Skatījumu skaits: 89
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]