15. Mēness diena

 

15. Mēness diena

 

   Šajā pilnmēness dienā dvēsele ir visvairāk brīva un pakļauta kārdinājumiem. Gars neatbild par dvēseliskajām izpausmēm, tāpēc cilvēkiem, kuri dzimuši pilnmēnesī, ir pati brīvākā dvēsele. Tie, kas ir dzimuši 14. Mēness dienā ir orientēti uz aicinājumu, 16. Mēness dienas cilvēki ir ļoti harmoniski, bet 15. Mēness dienas cilvēkus sagaida dažādi kārdinājumi. 

 

  Dienas nosaukumi ir - "Uguns čūska" un "Šakālis ar spārniem". Brīvā dvēsele gūst pieredzi astrālajās kaujās un miesas kārdinājumos. 

 

   Šajā dienā vajag praktizēt jebkura veida taupību, uzvarēt savu miesu, ēst liesu pārtiku, bet tai ir jābūt karstai un ar asām garšvielām. Var lietot sarkano piparu, labi ir ēst pākšaugus, miežus un pupas. Šajā dienā ir ļoti vērtīga sarkanā jāņoga: tā palīdz cīnīties ar miesas kārdinājumiem un uzlabo atmiņu.  Jāņogas - maģisks augs, kas labvēlīgi iedarbojas uz atmiņu. Šajā dienā ir labi ēst dzērvenes, pīlādžogas un nātres. Šie produkti tīra orgānu, kurš ir saistīts ar 15. Mēness dienu - aizkuņģa dziedzeri. 

 

  Var dzert novārījumu, ēst ievārījumu vai zupu no nātrēm. Šajā dienā nevar ēst kāpostus, ķiplokus, ābolus, vajag atturēties no seksuālām attiecībām un nestrīdēties. Šī ir viena no seksa aizlieguma dienām. Pavisam ir divas tādas aizlieguma dienas.  Šajā dienā mums ir jābūt augstākiem par miesas kārēm. 

 

  Tas ir kā rādītājs, kurš norāda, kas mums ir spēcīgāks - gars vai miesa. 

 

  Ar 15. Mēness dienu ir saistīts aizkuņģa dziedzeris un diafragma, čakra Anahata. Šīs dienas pārkāpumi var novest pie sāpēm kuņģī, sliktākajā gadījumā pie gastrīta, čūlas. 

 

   Viens no ārstēšanās līdzekļiem no jebkuras slimības, kura ir saistīta ar Mēness dienu, - ir šīs dienas praktiku izpilde. Nepieciešams pievērst uzmanību mēness dienu pretfāzēm. Piemēram, jums sāp kaut kāds orgāns - tātad jūs nepareizi izmantojāt kādas dienas enerģētiku. Ja jūs strādāsiet ar šo dienu vairākus mēnešus, ar tā pretfāzi, trigonālām dienām, dienas akmeni, tad tādā veidā jūs varēsiet sakārtot savu orgānu - tātad ārstēsiet to. Tas ir, jūs atjaunosiet enerģijas cirkulāciju, saistībā ar šo mēness dienu. 

 

  Par cik dotais orgāns katru mēnesi saņem šīs enerģijas pieplūdumu, tad šūnas atjaunojas. Pie tam jūs mentāli sakoncentrēsieties uz šo orgānu, teiksiet tam, ka notiek tā atjaunošanās, tad arī tas kļūs vesels. Cilvēks pilnībā fiziski mainās pa septiņiem gadiem, nepaliek neviena vecā šūna. Nevar nodarboties ar pretfāžu dienas darbiem. Tā ir viena no darba metodēm ar mēness dienām. Ir nepieciešams arī darbs ar šī orgāna augiem, akmeņiem, bet mēness diena ļauj ieslēgties šajā procesā. Mēs slikti vēl izmantojam atjaunošanās procesus, kurus var novirzīt uz slimo orgānu. Nevar teikt slimajam orgānam, ka tas ir slims, tieši otrādi, teikt, ka jaunas spēcīgas asinis to apskalo un padara to spēcīgāku, veicinot atjaunošanos. 

 

  Cilvēki, kas dzimuši 15. Mēness dienā, nes ļoti smagu karmu. Viņiem ir ļoti grūti mācīties un nav iedvesmojami, it sevišķi, ja mēness ir opozīcijā ar Jupiteru.  Bieži tādiem cilvēkiem ir čūskas daba, nes sevī jau sākumā šo uguns čūsku, kura kārdina cilvēkus 15. Mēness dienā. Viņi, kā likums nevar cīnīties ar sevi un padodas visiem kārdinājumiem. Viņiem tas ir jāapzinās un jāatsakās no kārdinājumiem. Tādiem cilvēkiem ir nepieciešams pastāvīgi attīrīties. Viņiem var būt traucēta aizkuņģa dziedzera darbība, un kā sekas - diabēts. 

 

  15. Mēness dienas sapņi būs pravietiski uz visu mēnesi. Nereti pilnmēness iekrīt arī 16. dienā. Tad lūk, ja pilnmēness iekrīt 15. Mēness dienā, tad mums ir jābūt ļoti uzmanīgiem Dilstošajā mēnesī. Ja pilnmēness iestājas 16. Mēness dienā, tad var uzskatīt, ka būs atpūta pusmēnesi. Tā mēdz būt vienu vai divas reizes gadā. 

 

 

Tulkots no: Т.Н.Зюрняева "30 лунных дней"

Vēl par šo dienu >>>

Izskaitļo dzimšanas Mēness dienu

Kategorija: 30 Mēness dienas | Pievienoja: sofi (20.04.2019)
Skatījumu skaits: 59
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]