16. Mēness diena

 

16. Mēness diena

 

   Dienas simboli "Taurenis" vai "Balodis".  Šī ir līdzsvara diena starp fizisko un astrālo ķermeni.

 

  Šajā dienā ir labvēlīgi veikt fiziskos vingrinājumus, kuri veicina harmoniju. Pats vienkāršākais: Pusieliektas kājas, plecu platumā, šūpoties pa labi un pa kreisi. Tādā veidā jūs balansēsiet savu centrālo asi.  Uz to kāju, kur būs lielāka slodze, arī ies enerģijas pārpalikums. Tādā veidā, pārnesot ķermeni no vienas kājas uz otru ar taisnu muguru un atslābinātu mugurkaulu, radām līdzsvara stāvokli. 

 

  16. Mēness dienā vajag nodarboties ar pasaules miera uzturēšanu, veikt rituālās attīrīšanās, it sevišķi ja Mēness ir Ūdensvīrā. Rituālā attīrīšanās norit ar svēto ūdeni, tas ir, jūs mazgājaties ne zem dušas, bet bļodā. Nepieciešams ūdeni ieliet bļodā un iesvētīt ar krustu, jeb pa apli pulksteņa rādītāja virzienā (ar atvērtu labo plaukstu veiciet apļus virs ūdens 3-10 reizes, var arī vairāk).  Ūdens temperatūra - istabas. Pēc tam sāciet rituālo attīrīšanos. Parasti mazgājas no augšas uz leju. 

 

Rituālā attīrīšanās

 

   Rituālā attīrīšanās notiek no apakšas uz augšu. Mazgājamies no kājām un veicam kustības ar švammi no apakšas uz augšu, sākot no kājas ( sieviete - no kreisās, vīrietis no labās kājas). Kustības visu laiku veicam no apakšas uz augšu. Pēc tam mazgājiet otru kāju, pēc tam priekšpusi un aizmuguri. Tādā pat veidā mazgājiet rokas, sākot no pirkstu galiem. 

 

  Pēc tam var nomazgāties tīri, higiēniski, kā parasti. Šis process prasa uzmanību, un kā likums, nedaudz uztrauc, par cik tās ir nedabiskas priekš mums  kustības.  Bet mums ir jāatceras, Ka katra kustība noņem no mums it kā kārtu, notiek fiziskā un astrālā ķermeņa attīrīšanās. Ja ūdens būs netīrs, tad to var nomainīt. 

 

  Pēc tam mazgājiet galvu citā ūdenī un ja iespējams - citā bļodā, par cik ķermenis mums attiecas uz zemes pasauli, bet galva uz dieva pasauli. Pēc tam, ja vēlaties, nomazgājieties zem dušas, un tālāk veiciet rituālo aplaistīšanos. Jūs atkal ielejat bļodā ūdeni, iesvētiet to un uzlejiet sev uz galvas. Var pēc tam uzliet sev uz galvas svēto ūdeni, ņemtu no baznīcas.

 

  Šis ir brīnišķīgs veids, rezultātu sajutīsiet uzreiz. Ja izliesiet svēto ūdeni pirms rituālās attīrīšanās, tad jūsu problēmas sadalīsies daudz sīkās problēmās. 

 

  Šajā dienā nevar kliegt un rīkoties nepamatoti. Vajag saglabāt mieru un būt harmoniskiem, lai arī kas ar mums šodien notiktu. Tas ir, vajag maksimāli pacensties atrasties harmoniskā stāvoklī un līdzsvarā, pat ja kāds jūs aizvainojis. 

 

  Šīs dienas harmonijas traucējumi (skaudība, agresija, niknums) noved pie kritiena, ja arī iepriekšējā mēnesī esat attīrījušies. Tas var visas iepriekšējās prakses novest līdz nē. 

 

  Nevar ēst sēnes un dzīvnieku ēdienu. Nevar šajā dienā ne ar vienu vienoties, ēst produktus, kas nes falliskos simbolus, piemēram burkānus. Nelabvēlīgi ir šajā dienā barot putnus, kaut gan šī ir arī baloža diena. 

 

  Taurenis pārcieš ļoti spēcīgu transformāciju. Sākumā tas ir kāpurs, pēc tam kūniņa, un pēc tam taurenis. Taureņa dzīve rit vien 9 dienas. 

 

  Šai dienai ir jākļūst par finālu iepriekšējām 15 dienām, atjaunošanās, attīrīšanās praksēm. Labi ir meditēt uz tiem simboliem, kas ir dienas nosaukumā. Tas palīdzēs sakoncentrēties un iziet uz to procesu dziļumiem, kuri notiek katru Mēness dienu. Tāpēc šajā dienā ir labvēlīgi vērot taureņus un baložus. 

 

  Eksistē Zodiaks, kura katrs grāds atbilst kādam dzīvniekam. Planētas, kas atrodas šajos grādos, izpaudīsies caur šo dzīvnieku izturēšanās specifiku. Ja esat dzimis Vērsī, 23" un lasīsiet par Vērsi, tad kādā no dienām varēsiet saprast savas problēmas. Tieši tāpat, ja mēs domāsim par kādu no simboliem, saistībā ar mēness dienu, mūsu problēmas izgaismosies citā gaismā, un mēs ieraudzīsim to, kas agrāk bija slēpts. 

 

  Ar 16. Mēness dienu ir saistīta liesa. Nepieciešams to tīrīt. Šai dienai atbilst čakra Manipūra. 

 

  Nepareiza šīs dienas enerģētikas izmantošana, kliegšana, niknums novedīs pie asins saslimšanas. Ja šajā dienā esat sasmērējuši apģērbu, tad tā arī ir zīme par garīgo netīrību. 

 

  Taurenis - tas ir kā pagaidu procesa rezultāts. Tāpēc, cilvēki, kas dzimuši šajā dienā, var strādāt ar laiku un var īstenot pagātnes neapzinātu korekciju. Neattīstītiem cilvēkiem mēdz būt sajūta, ka viņus ierobežo. Un bieži visa dzīve paiet cīņā ar šiem ierobežojumiem. Tādiem cilvēkiem ir jāsaprot, ka visi šie ierobežojumi ir ilūzijas un patiesībā viņi ir paši brīvākie cilvēki. Tādiem cilvēkiem ir dota iespēja sasniegt visaugstākos mērķus, par cik viņu dvēsele brīva - viņi ir dzimuši pilnmēnesī Mēness opozīcijā Saulei.  Viņiem, protams, ir problēmas starp garu un dvēseli, bet viņiem ir dota milzīga enerģija, lai izmantotu šo brīvību. 

 

  Augsta garīgā līmeņa cilvēki, kuri apzinās sevī šīs garīgās virsotnes, kā likums, ir ļoti žēlsirdīgi un netiesā citus. Dzimušajiem 16. Mēness dienā vajag uz to tiekties. Mums nav tiesību tiesāt citus cilvēkus, bet varam tikai izdarīt secinājumus, savas dzīves plānā. 

 

   Augsta līmeņa cilvēki, kas dzimuši šajā dienā, mīl ģērbties gaišās drēbēs un viņiem piemīt viena unikāla īpašība - neapzināta fantoma izveide - viņu mentālie modeļi bieži dzīvo patstāvīgi. 

 

   Pieņemsim, ka viņi redz kādā cilvēkā spēcīgu aizstāvi, viņu doma tādā veidā uzlādē šo cilvēku un astrāli - mentālā plānā doma darbosies. Bet par visu mēs saņemam atlīdzību, tai skaitā arī par radīto fantomu - balvu vai sodu. Tāpēc 16. Mēness dienas cilvēkiem ir nepieciešams sekot savām domām un saprast, ka viņi var netikt galā ar saviem modeļiem. 

 

  Ja esat sevi pieķēruši pie sliktas domas, jums no tās, tajā pat mirklī, ir jātiek vaļā.  Kā? Viss atkarīgs no stihijas, kura jums dominē. Bet vajag visu laiku censties neradīt sliktas domas.

 

 

Tulkots no: Т.Н.Зюрняева "30 лунных дней"

Vēl par šo dienu >>>

Izskaitļo dzimšanas Mēness dienu

Kategorija: 30 Mēness dienas | Pievienoja: sofi (21.04.2019)
Skatījumu skaits: 84
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]