mail new.soleil@inbox.lv
menu

17. Mēness diena

17. Mēness diena

 

  Simboli - "Vīnogu ķekars", "Trauksmes zvans", "Zvani".  Šī diena saucas arī Šakti. Šakti - sieviešu dieviete. Sieviešu enerģijas diena. 17. Mēness dienā visi cilvēki iziet cauri iekšējās brīvības iegūšanas procesam. Var atļaut sev smieties, sevi uz to noskaņot, lai redzētu smieklīgo, un uz to, kas rada prieku. Ieteicams darīt visu, kas izdodas. Tas arī mums atnesīs prieku un apmierinājumu. Labi ir sarīkot svētkus, dzert uzsildītu vīnu, labi ir rīkot kāzas šajā dienā. 

 

  Laulība, kas noslēgta 17.Mēness dienā, būs balstīta uz seksuālo harmoniju starp pāriem. Laulības labi ir slēgt arī 16. un 12. Mēness dienās.  12. Mēness dienā laulība balstīsies uz uz augstāko kosmisko mīlestību, bet 16. Mēness dienā uz harmoniju. 

 

  17. Mēness dienā nevar būt kompleksains, strīdēties. Vajag kultivēt iekšējās brīvības jūtas. Priekš cīņām pašiem ar sevi mums ir speciālas dienas. Labāk ir censties šajā dienā izvairīties no grūtībām un neradīt tās mākslīgi. Nepieciešams atteikties no visiem piedāvājumiem, kas nāk pie jums, tas ir, neradīt sev parādus un nedot solījumus, par cik šī ir iekšējās brīvības diena. Nedrīkst pieļaut konfliktus, to, kas graus iekšējās brīvības sajūtas. 

 

  Dienu nepieciešams pavadīt harmonijā. Šī ir pāru kontaktu diena. Ar enerģiju uzlādējas gan sievietes, gan vīrieši, Tāpēc ir ļoti labvēlīgi seksuālie kontakti. 

 

  Ar 17. Mēness dienu ir saistīta endokrīnā sistēma, hipofīze, nieres un virsnieres, čakra Hara. Ir noderīgi lietot urīndzenošos līdzekļus. 

 

  Ja šīs dienas enerģiju izmantosim nepareizi, radīsim sev ierobežojumus, arī seksuālos, tas var novest pie trakošanas un patvaļīgas enerģijas izejas, un rezultātā cilvēks var veikt nekontrolētas darbības. 

 

   Cilvēki, kas dzimuši 17. Mēness dienā, jūt nepieciešamību pēc pāra enerģijas, pēc savas otras pusītes, un, kā likums, visi viņu dzīves centieni saistās ar šīm vajadzībām. 

 

  Tādi cilvēki nevar dzīvot vieni, viņiem ir nepārvarama tieksme pēc dzīvesbiedra vai mīļākā(s) - pāra enerģijas avota. Tāds cilvēks pats par sevi nevar harmonizēties. Ja viņam nav šī avota, cilvēks kļūst nožēlojams, vājš un reti ko sasniedz dzīvē. 

 

  Bieži to cilvēki neapzinās, un tiklīdz to apzinās, viņu dzīve sāk mainīties. Pāra kontakts ir nepieciešams tāpēc, lai iegūtu iekšējo brīvību. 

 

  Diemžēl tagad laulībās sanāk kas cits: notiek abpusēja verdzība, uzskata partneri par īpašumu. Tā ir nepareiza pozīcija. Mums ir jāpieiet laulībai no citas pozīcijas un saprast, ka partneris ir tik pat brīvs, kā jūs, un patiesībā tai ir jābūt androgīnai pusei. Cilvēki kādreiz bija veseli androgīni. Tikai Dievu karu rezultātā, pēc tam kad Faetonts sadalījās, notika cilvēku sadalīšanās dzimumos: vīriešu un sieviešu. 

 

  Cilvēku līmenī - androgīna ir mūsu enerģētika un visas darbības dzīvē, tāpat arī sadalīšana pa dzimumiem, kad vīriešiem labā puse ir laimīgāka, bet sievietēm kreisā puse laimīgāka. Sieviešu un vīriešu uzdevums - savienot divas pusītes, lai atjaunotu savu androgīnu. Divas brīvas personības rada cita līmeņa brīvību, vairāk piepildītu. Laulībā cilvēkam nepieciešams atbrīvoties, atvērt to, ko nes sevī, atdot to otram cilvēkam un kompensācijā saņemt to, kā viņam nav, tajā pat laikā iegūstot brīvību. 

 

 

Tulkots no: Т.Н.Зюрняева "30 лунных дней"

Vēl par šo dienu >>>

Izskaitļo dzimšanas Mēness dienu

Kategorija: 30 Mēness dienas | Pievienoja: sofi (21.04.2019)
Skatījumu skaits: 876
Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Epasts *:
Kods *: