18. Mēness diena

 

18. Mēness diena

 

  Šīs dienas nosaukums - "Spogulis" , "Pērtiķis", "Ledus", "Aspids".  Aspids - tas ir viens no vampīriem. Šī diena skaitās ne visai laba. Notiek cilvēka izzināšana, antropogenēzes process. Ir saprotams, ka pēc tam, kad ir atrasta iekšējā harmonija, cilvēks ir spējīgs sevi apzināt, savu attīstību un to, kas viņš ir. Katram cilvēkam ir savs spogulis, kurā tas redz pasauli. Un pēc tā, kas ar mums notiek 18. Mēness dienā, mēs varēsim novērtēt, kāda tā ir mums: Greiza, palielināta, samazināta vai vispār tikai lauska, kas sagroza realitāti.  Viss, kas notiek ar mums šajā dienā, ir mūsu būtības atspoguļojums. 

 

  Uz to norādīs arī mūsu reakcijas: uz ko reaģējam pozitīvi, bet uz ko negatīvi. Bet tik un tā jebkuru situāciju mums jānovērtē kā mūsu būtības atspulgu. Mūsu dzīve ir tāda, kādu mēs to uztveram un kā uz to reaģējam. Vienīgā iespēja izmainīt kaut ko - ir izmainīt reakciju uz dzīvi. 

 

  18. Mēness dienas notikumi ir atspulgs mūsu kompleksiem un rīcībai. Nepieciešams noteikti kontrolēt savas domas. Mums ne tikai ir jānodarbojas ar sevi šajā dienā, bet arī ir jāpalīdz citiem cilvēkiem šajā procesā, par cik mūsu rīcība attiecībā uz citiem būs tāds pats spogulis priekš viņiem. 

 

  18. Mēness diena - tā ir palīdzības un aizsardzības diena, tāpēc šajā dienā ir mazāk jāguļ. Labvēlīgi ir badoties un tīrīt zarnu traktu. Ja jums gribēsies agri iet gulēt, tas ir signāls, ka jūs izslēdz no apzinātā darba. Tiklīdz sāksiet strādāt ar mēness dienām, tad uzreiz jums sāks traucēt, bet jums nepieciešams to pārvarēt.  Tiklīdz cilvēks veic apzinātu izvēli uz labo pusi, tumšie spēki nostājas pret to. 

 

  Šajā dienā ir labi apmeklēt pirti, attīrīt ādu, labi ir veikt individuālo attīrīšanos ar ūdeni, it sevišķi ja Mēness  atrodas Ūdensvīra zīmē vai kādā citā gaisa zīmē.  Labi ir veikt masāžas. Nedrīkst izrādīt iedomību, egoismu un negatīvas emocijas. Neiesaka lietot dzīvnieku pārtiku, tabaku un alkoholu. Veselīgi ir ēst riekstus un augu eļļu. 

 

  Ar šo dienu ir saistītas nieres un čakra Svadhisthana, tā izstrādā Udāna enerģiju, kas plūst uz augstākstāvošajiem  centriem. Tāpēc cilvēka zemapziņas procesi var iet tāpat caur seksuālo enerģiju un Udāna enerģiju. Noderīga ir nieru tīrīšana. 

 

  Ja jūs nepareizi izmantojat šo enerģiju, tad jums šajā dienā būs šķēršļi, mēģinājumi maldināt un pavest.

 

  Nakti var rādīties murgi, ja necentīsieties sevi iepazīt. Tas var arī atspoguļoties uz ādas: ādas izsitumi, pat ekzēmas. Var šajā dienā atvērties pūžņojošas brūces. 

 

  Cilvēki, kas dzimuši 18. Mēness dienā, mēdz būt dažādi, un viss atkarīgs no viņu garīgās izvēles. Tie kas ir gatavi savu rīcību apzināties un dzīvot gudri, - ir cilvēki, kuri redz pasauli tādu, kāda tā ir. Un par cik viņiem ir pareizs priekšstats par pasauli, viņi ir spējīgi virzīt citus cilvēkus. 

 

  Ja tāds cilvēks dos jums padomu šajā dienā, tad vajag tajā ieklausīties. Tādi cilvēki var būt dziednieki, kas palīdz cilvēkam kļūt veselam. Viņiem ir tīrs taisnais spogulis, vienmēr ir gatavība iet un palīdzēt citiem. 

 

  Cilvēkiem, kuri ar sevi nestrādā, ir nosliece uz iznīcību. 

 

  Pērtiķa dienā viņi var kaitināt citus cilvēkus, mīl visu apgriezt otrādi, viņiem it kā acīs ir greizais spogulis. Bieži viņi mēdz būt apsēsti un uzspiest savu nepareizo pasaules redzējumu citiem. Viņi ir ļoti bīstami, vajag tādus cilvēkus atpazīt. Runā ar tādu cilvēku, bet viņš sagroza tavu vārdu jēgu, par cik nav spējīgs jūs saprast.  

 

 

Tulkots no: Т.Н.Зюрняева "30 лунных дней"

Vēl par šo dienu >>>

Izskaitļo dzimšanas Mēness dienu

Kategorija: 30 Mēness dienas | Pievienoja: sofi (23.04.2019)
Skatījumu skaits: 87
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]