19. Mēness diena

 

19. Mēness diena

 

  Šīs dienas simbols - "Tīkls" un "Zirneklis". Notiek astrālās attīrīšanās process, dvēseles un sirdsapziņas morālā attīrīšanās. Šajā dienā vajag nožēlot grēkus, apdomāt savu rīcību un atbrīvoties no liekas lepnības. Cilvēkiem, kuri nodarbojas ar savu garīgo attīstību, 19. Mēness dienā ir iespēja atšķirt savas domas no svešām. Ļoti bieži mēs nedomājam savas domas un par to, kas mums nav raksturīgi. Piemēram, paziņai nepieciešams aizvest bērnu kaut kur uz vasaras periodu, bet jūs viņai jautājiet: "Kur jūs vedīsiet savu bērnu?". Tā nav jūsu problēma, jūs esat noķēruši viņas domu, viņa tikko par to padomāja. 19. Mēness dienā vajag domāt tikai par savām problēmām. 

 

  Šajā dienā nepieciešams tīrīt dzīvokli, māju. Labvēlīgi ir attīrīt māju ar uguni, labi ir iedegt sveci, pasēdēt blakus svecei, bet vajag ņemt vērā Mēness atrašanos zīmē. Ja Mēness būs uguns zīmē, tad māju jātīra citādā veidā, piemēram, ar vīraku, smaržkociņiem, izstaigāt istabu ar svētu priekšmetu, palasīt lūgšanas. Jebkurā gadījumā mums ir jāpatīra sevi un tā vieta, kur dzīvojam. 

 

  19. Mēness dienā ir nepieciešams patīrīt zarnu traktu un taisno zarnu. Notiek astrālās attīrīšanās process un tam ir jāsākas no fiziskā ķermeņa, pēc tam jāveic attīrošās procedūras astrālajam ķermenim. Jātiek vaļā no negatīvajām emocijām, niknuma, skaudības, satraukuma. Ja cilvēks ir tīrs, tad arī citi cilvēki, kas ir apkārt šajā dienā, attīrīsies. 

 

  19. Mēness dienā labvēlīgi ēst apaļus dārzeņus, kāpostus un kartupeļus. Šajā dienā nevar ēst visu garo, tas ir, burkānus, kabačus, gurķus. 

 

  Nevar šajā dienā strīdēties, izrādīt lepnību, vajag izvairīties no asinssūcēju kukaiņu kodieniem. Var apsmērēties ar kādu līdzekli, lai neviens neiekostu. 

 

  Nevar atdot parādus un aizņemties, par cik šīs dienas simbols ir zirneklis, tīkls. Šajā dienā uz piesārņota cilvēka uzmetas tīkls, un notiek dvēseles noķeršanas process. Ja cilvēks neattīrīsies, tad viņš reaģēs uz rezonanses netīrumiem un var tikt noķerts. Šajā dienā nedrīkst slēgt līgumus, nevar atļaut sevi iejaukt. Kā likums, bieži iet daudz piedāvājumu šajā dienā. Vajag pacensties arī pašiem to nedarīt, lai neuzmestu tīklu uz citiem cilvēkiem. Ja ar sevi nestrādāsiet, tad varat šajā dienā iekļūt astrālajos dubļos, no kuriem būs grūti atbrīvoties.

 

  Ar 19. Mēness dienu ir saistīta naba. Caur nabu notiek visādu ļauno garu iekļūšana mūsu smalkajos ķermeņos. Ja šajā dienā izjūtat sāpes vai smagumu nabas apvidū, tātad esat iekļuvuši astrālajā tīklā. 

 

Nabas atbrīvošana

 

  19. Mēness dienā vajag veikt ar labās rokas plaukstas malu cērtošas kustības apkārt nabai. Pēc tam vizualizējot domās atkal sasiet savu nabas saiti, ielikt to sevī iekšā, nevis atstāt ārpusē. Tādā veidā jūs atbrīvosieties no nevajadzīgiem kontaktiem, tas arī nozīmēs, ka nometat nevajadzīgos tīklus, kuri bija uzmesti agrāk. Ja to veiksiet katru mēnesi, tad jums nebūs smagu kārdinājumu. 

 

  19. Mēness diena ir saistīta ar taisno zarnu, apendicītu un resno zarnu. Apendicīta lēkme šajā dienā - arī ir slikta zīme. Ja jums ir radušies aizcietējumi vai apendicīta lēkme, tas nozīmē, ka jūs sevī nesat ļoti daudz kaitīgu nodomu un ka jums viss nav kārtībā ar dvēseli. Tādā veidā mums dod saprast, ka  ir jānodarbojas ar šiem jautājumiem. 

 

  Cilvēkiem, kas ir dzimuši 19. Mēness dienā, ir divējāda veida daba. Pirmie, kas iet pa augstāko ceļu, - tie ir vientuļie cīnītāji, kuriem ir tīra dvēsele. Bieži viņus dzīvē nepieņem, viņi izturas ne tā, kā citi cilvēki, nav tiem saprotami. Viņi nes pasaulei gaismu un labestību, kuru saredzēt var tikai tādas pašas tīras dvēseles. Piesārņots cilvēks parasti pārstāv pasauli kā netīrības kopums. Labākie 19. dienas cilvēki ir gaismas un labestības ideālu nesēji. Un to vajag ņemt vērā komunikācijā. 

 

  Cilvēki, kas iet pa zemāko ceļu, ir ļoti viltīgi, mīl radīt mahinācijas, saņem apmierinājumu no intrigām un vienmēr mēģina ievilkt citus savos tīklos. 

 

 

Tulkots no: Т.Н.Зюрняева "30 лунных дней"

Vēl par šo dienu >>>

Izskaitļo dzimšanas Mēness dienu

Kategorija: 30 Mēness dienas | Pievienoja: sofi (24.04.2019)
Skatījumu skaits: 100
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]