1. Mēness diena

 

1. Mēness diena

 

  Dienai ir trīs nosaukumi: "Svece", "Lampa" un "Trešā acs", tātad, trīs izpausmes veidi. 

 

  Process, kurš norisinās šajā dienā, - dvēseles attīrīšana ar uguni. Saules staros sadeg dvēseles netīrumi. Ieteicamās darbības: 

  • elpošanas vingrinājumi mentāla attīrīšanai;
  • uzmanības koncentrēšanās uz uguni, it sevišķi, ja mēness ieiet gaisa zīmē, - sadeg visas bailes un apsēstības.

 

   Tāpēc lietderīgi ir pasēdēt pie sveces, pie ugunskura, kamīna. Šajā dienā izvelkam apziņas līmenī to, kas mūs apspiež. 

 

  Vajag izskatīt visas negatīvās situācijas un aizvainojumus no mācību gūšanas redzes punkta. Ja cilvēks nevar šajā dienā neko negatīvu atcerēties, tas nozīmē, ka nav nekā traka dvēselē. Ja regulāri nodarbosieties ar tādiem vingrinājumiem, tad dvēsele attīrīsies, jūs nereaģēsiet uz dzīvi no pagātnes aizvainojuma pozīcijām, neturēsiet citus aizdomās par to, ka viņi grib jūs aizvainot. Dzīvot kļūs nedaudz priecīgāk, uzlabosies reakcija uz negatīvām situācijām. 

 

  Īpaša praktika, ko nepieciešams veikt šajā dienā, - ir mentālu modeļu izveide. Pēc tā, kad jūs attīrat savu mentālu no traucējošām atmiņām, var būvēt mentālus modeļus. Mums ir dota iespēja pirmajā mēness dienā uzbūvēt tādu fantomu, kuru vēlaties, un pēc tam šis fantoms dzīvos patstāvīgi. Notikumi paši pievilksies, veicinot jūsu vēlmes realizāciju.

           

Elpošanas vingrinājumi mentāla attīrīšanai

 

Pirmais vingrinājums. Stāvot kājās - ieelpa, piepildiet plaušas, stiepieties uz augšu, un uz reiz izelpa ar pilnu atslābināšanos augšējā ķermeņa pusē. Izelpu veiciet ar skaņu un noliekšanos uz priekšu, it kā ar  skaņu "HA". Mentālais ķermenis ar fizisko ir tieši saistīts caur elpošanu. Cilvēks domā tikai tad, kad viņš elpo. Apturot elpošanu, cilvēks apstādina domu gājienu. Atkārtojiet vairākas reizes, kamēr neatbrīvosieties no uzbāzīgām domām un neuzlabosies garastāvoklis.

 

Otrais vingrinājums. Guļošā stāvoklī, atslābinoties, vērojiet savu elpošanu: kā gaiss iziet cauri degunam, balsenei, piepilda plaušas, paplašina krūškurvi, kā krīt izelpā utt., tātad koncentrējieties uz to dabīgo procesu, kuru mēs neievērojam. 

   Pēc tam veiciet mierīgu ieelpu un pilnu izelpu ar elpas aizturi pie izejas. Neelpojiet, bet tajā pat laikā novērojiet savu ķermeni, kā elpošanas taktī krūšu kurvis turpina pacelties un nolaisties, kaut gan jūs neelpojat. Jums nepieciešams ar interesi novērot šo procesu un sev teikt: "Elpot negribas, man ir labi". Aizturēt elpu nepieciešams līdz patīkamam stāvoklim , bet ne līdz aizsmakumam ( 15-20 sekundes). Šajā laikā krūšu kurvis 2-3 reizes pacelsies un nolaidīsies.  Ieelpa jāveic lēni un mierīgi. Pēc katra vingrinājuma nepieciešams nolīdzsvarot elpošanu. Ir jāizdara vairākas ieelpas un izelpas, un pēc tam atkal atkārtot minēto vingrinājumu. Vingrinājumu veic līdz 3 reizēm, tas ir ļoti spēcīgs. Tādu vingrinājumu var izpildīt tad, kad ir grūti aizmigt - nemierīgās domas aizies, un mentāls attīrīsies. 

 

 Mentālā modeļa uzbūvēšana

 

  Jums nepieciešams iztēloties sevi tādu, kāds kļūsiet, kad izpildīsies jūsu vēlēšanās.  Tas nav jūsu vēlēšanās izpildes process, bet gala rezultāts. Piemēram, jūs kaut ko iedomājāties izdarīt. Jums nepieciešams ieraudzīt šo vēlamo attēlu, kā uz bildes. Uzreiz šo attēlu var neizdoties ieraudzīt, tam ir nepieciešama koncentrēšanās. 

 

  Kad jūs skaidri ieraugāt ar aizvērtām acīm šo vēlamo attēlu, noformējiet to ovālā, it kā ierobežojiet šo bildi ar ovālu. Ovālu ierāmējiet ar zilu mirdzumu. ( Pie šīs praktikas pieder teiciens: "Ko tu vēlētos, lai tev atnes bļodiņā ar zilu maliņu". Šo bļodiņu varam izveidot paši pirmajā mēness dienā.)  Noteikti vajag padomāt, pirms novēlēt, kas notiks, kad vēlēšanās izpildīsies. Visās austrumu skolās nonāk pie slēdziena, ka nevēlas neko, tā kā katra vēlmju izpilde maina mūsu dzīves veidu, bet cilvēks var nebūt tam gatavs.   Lai šis process noritētu labāk, nepieciešams kreisajā rokā pirmās mēness dienas čakras rajonā turēt 1. Mēness dienas akmeni - lazurītu. Lazurīts satur Urāna, Jupitera un Venēras enerģiju. Jupiters un Venēra dod uzkrāšanos un paplašināšanos, bet Urāns ieslēdz laimīgo gadījumu.  Bet akmenim ir jābūt tieši jūsu un pulētam, vismaz no vienas puses. Akmens palīdzēs uzkrāt un sakoncentrēt 1. Mēness dienas enerģiju. 

 

  Pirmajā mēness dienā nedrīkst aizrauties ar masu praksēm un kontaktiem. Aizliegts ass un karsts ēdiens. Ar šo dienu ir saistīta "Trešā acs". To nevajadzētu jaukt ar čakru Adžna, kura atrodas pieres centrā. "Trešā acs" atrodas centrā starp uzacīm, gandrīz uz deguna saknes. 

  

  Ar 1. Mēness dienu saistīta ir deguna sakne, acis, galvas smadzenes un visa seja. Ja cilvēks nav izmantojis mērķtiecīgi mentālo enerģiju, tas var novest pie akmeņu veidošanās iekšējos orgānos ( nierēs, žultspūslī utt.) 

 

Cilvēkiem, kas dzimuši 1. Mēness dienā , padodas darbs ar mentālu zemapziņas līmenī. Kā likums, iedomātais 1. Mēness dienā viņiem piepildās, ja, protams, šī vēlme ir pietiekoši tīra. Tādiem cilvēkiem vajag piesardzīgi attiekties pret savām emocijām. Viņu domas realizējas un darbojas stiprāk, nekā citiem cilvēkiem. 

 

  Ir teiciens: " Ja pārliecinoši vēlēsies, tad vēlamais piepildīsies".  Šis teiciens ir domāts visiem cilvēkiem, jo burvestības jēga - ir TICĪBĀ, GRIBĀ UN IZTĒLĒ.  Bet cilvēks var iztēloties sev tikai to, ko zina un ko ir redzējis. 

 

 

Tulkots no: Т.Н.Зюрняева "30 лунных дней"

Vēl par šo dienu >>>

Izskaitļo dzimšanas Mēness dienu>>>

Kategorija: 30 Mēness dienas | Pievienoja: sofi (05.04.2019)
Skatījumu skaits: 105
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]