20. Mēness diena

 

20. Mēness diena

 

  Simboli - "Ērglis - maitasputns" un "Ērglis ar truša asti". Pēc tam, kad mēs esam attīrījuši dvēseli un domas, norit transformācijas process. Šajā dienā cilvēks var iegūt gaišredzību un izzināt kosmisko likumu. Šī ir ļoti sarežģīta diena. Ja cilvēks nav strādājis ar iepriekšējām mēness dienām, tad  20. Mēness dienai labāk nepieskarties. Vienkārši var nodarboties ar saimnieciskām lietām un ģimeni. 

 

  Prakses veikt vajag Skolotāja vadībā. Labi ir gavēt un badoties. Nevar ēst gaļu. Nevar noslogot redzi, pakļaut sevi ekstrasensorai ārstēšanai un ārstēt pašam. Par cik šī ir transformācijas diena, tad nevar zināt, kādi būs rezultāti. Viss atkarīgs no dziednieka līmeņa, tāpēc labāk neriskēt. Šajā dienā nevar izrādīt lepnumu un augstprātību, niknumu un riebumu - tas arī bremzē transformāciju. Labāk nesākt nekādus darbus, ja nevaldāt pār dienas enerģijām, pretējā gadījumā, jūsu uzsāktā lieta var iziet ārpus kontroles. Nevajag uzsākt nekādas lietas, ja neesat pārliecināti par saviem spēkiem, tās var pārtapt par pavisam ko citu. 

 

  Ar šo dienu ir saistīta čakra Anahata, lāpstiņas, augšējā muguras daļa, vēderplēve. Ja cilvēks dzīvo nepareizi, tad kā zīme tam var būt kakla un skausta nejūtīgums. Šī ir ļoti svarīga diena, ne par velti tā nosaukta par dzīves apli. Šeit pieder gandrīz visas enerģētiskās saites. 

 

  Nepareiza šo enerģiju izmantošana var novest pie samaņas zuduma un asinsspiediena paaugstināšanās, var būt roku nejūtīgums un sāpes lāpstiņu rajonā. Var rasties nepatīkamas sajūtas: it kā uz jums kāds sēdētu vai jūs nesat uz muguras akmeni. 

 

  Cilvēki, kuri dzimuši 20. Mēness dienā, arī mēdz būt dažādi. Ja cilvēks apzinās savu dzīvi, tad viņš ir spējīgs kļūt askētisks, ziedot visu lietas labā, kurai kalpo. Viņš dzīvo savas veiksmes stundas gaidās, tāpat kā 14. Mēness dienas cilvēki. Viņi ir spējīgi izzināt kosmisko likumu, un jūtot šo potenciālu, visu dzīvi gatavojas kaut kam lielam. 

 

  Ja cilvēks garīgi neattīstās, viņš var kļūt par diktatoru, ņemot vērā pārliecību, ka visu zina. Var izplatīt nepatiesu ideju, akli tai ticēt un sevi dievināt, tas ir, var kļūt par melu skolotāju.

 

 

Tulkots no: Т.Н.Зюрняева "30 лунных дней"

Vēl par šo dienu >>>

Izskaitļo dzimšanas Mēness dienu

Kategorija: 30 Mēness dienas | Pievienoja: sofi (24.04.2019)
Skatījumu skaits: 95
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]