21. Mēness diena

 

21. Mēness diena

 

 

  Simboli - "Zirgs", "Zirgu ganāmpulks", "Rati". Notiek cilvēka iekšējās struktūras pārveidošanās, ļoti lielas kustības enerģijas saņemšana. Šī ir astrālās cīņas diena. Notiks pašapliecināšanās process, cilvēks var pat izmainīt savu fizisko dabu. 

 

  Labvēlīgi šajā dienā staigāt pa nopļautu zāli vasarā vai sniegu ziemā. Tas dos enerģiju. Vajag censties pēc iespējas vairāk būt svaigā gaisā. Mēs varam uzlādēties ar vēja enerģiju, tāpēc labi ir būt vējā, labvēlīgi ir peldēties aukstā ūdenī. Tas arī veicina iekšējās struktūras pārveidi. Labi šajā dienā ir vilkt apģērbu baltā vai zeltītā krāsā, ēst sarkanas ogas: dzērvenes, jāņogas, granātābolu, pīlādžogas, sarkanās bietes. Par cik šī ir kustību diena, tad var pāriet uz citu darbu un uzsākt ceļojumus. 

 

  Labvēlīgi ir iesākt darbus, kas saistīti ar pienākumu un atbildību, uzņemties atbildību. Labi ir kontaktēties ar draugiem un dot uzticības zvērestu. Neiesaka būt vienatnē un palikt vienam. Nepieciešams realizēt šo enerģiju barā. Šajā dienā ir jādara tas, kas ir nepieciešams nākotnei. 

 

  Ar 21. Mēness dienu ir saistīta čakra Sahasrara (atrodas uz galvas virsas), vai tūkstošziedlapu lotoss. Labvēlīgas darbības ir koncentrēšanās uz Sahasraru un pārdomas par to, ka caur šo centru mēs saņemam informāciju no Kosmosa. Tas ir centrs saiknei ar Kosmosu. 

 

  Ar šo dienu ir saistītas aknas un organisma asinsrades funkcija. Ja cilvēks ar sevi nestrādā, nemainās iekšēji, tad tas ved pie aknu darbības traucējumiem, pie hepatīta un pie asins formulas izmaiņām.  Ar 21. Mēness dienu ir saistīta iespēja kļūt labākiem un izpaust savas bruņinieciskās īpašības. 

 

  Cilvēki, kas dzimuši 21. Mēness dienā, jau no sākuma ir tīri bruņinieki un taisnības aizstāvji. 

 

  Šīs dienas cilvēki, kuri neattīstās, var būt nevaldāmi nelieši un iet uz mērķi par katru cenu.

 

 

Tulkots no: Т.Н.Зюрняева "30 лунных дней"

Vēl par šo dienu >>>

Izskaitļo dzimšanas Mēness dienu

Kategorija: 30 Mēness dienas | Pievienoja: sofi (24.04.2019)
Skatījumu skaits: 82
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]