22. Mēness diena

 

22. Mēness diena

  

    Diena saucas "Zilonis Ganeša ar nolauztu ilkni ", "Grāmata" un  "Zelta atslēdziņa".  Šī ir vieduma un slepeno zināšanu iegūšanas diena. Prakses tieši saistītas ar to. Diena maģiska, zīlēšanas diena. bet zīlēšanu vajag veikt ar meditāciju uz simboliem, attēliem, alfabēta burtiem, dzintaru, horoskopu un tiem priekšmetiem, kas var dot neverbālas, slepenas un ārpusrobežu zināšanas.   Jebkurš tāds priekšmets var dot izeju uz slepenām zināšanām. 

 

  Var zīlēt arī pēc pārmaiņu grāmatas, kura balstās uz kauliņu mešanu, vai arī uz gadījumu skaitļiem. Šie cipari arī kļūst par meditācijas simboliem. Jebkurš attēls, dažādi ornamenti arī nes informāciju zemapziņas līmenī. Visi priekšmeti, kuri mūs ieskauj, uz mums iedarbojas. 

 

  Tā nav nejaušība, ka senie rotāja telpas ar spilgtiem ornamentiem. Patiesībā viņi attēloja simbolus, kuri palīdzēja tai vai citai praksei. Svētnīcās arī var redzēt krustu un apļu attēlus. Pievērsiet uzmanību savām tapetēm un tām bildēm, kuras atrodas mājās. Daudzas mūsdienu gleznas nes negatīvu informāciju, jo gleznās mākslinieki atstāj savas domas un izjūtas, atrodoties neharmoniskā stāvoklī. 22. Mēness dienā mēs esam īpaši jūtīgi pret attēliem. Noteikts attēls uz tapetēm, gleznām var izsaukt pat saslimšanu. Simboli uz tapetēm nedrīkst būt destruktīvi, nedrīkst saturēt āža simbolu - apgrieztu piecstaru zvaigzni. Labāk tādas tapetes nomainīt.  Var  piemeklēt tapetes pēc sev labvēlīga ritma. Ja piemēram jūsu skaitlis ir Marss, tad labāk ir izvēlēties lapas ar trim ziedlapiņām. 

 

  22. Mēness dienā varat sajust, kas jums ir labi, bet kas slikti. Vajag nodot pieredzi, kuru uzkrājāt, un izmantot to gudrību, kuru iegūstam šajā dienā. Šajā dienā enerģija uzņemas ar ēdienu, tāpēc neiesaka badoties un gavēt. Ļoti labi ir izrādīt dāsnumu. 

 

  Ja jūs nepārvaldāt enerģiju, tad 22. Mēness dienā ir bīstami zīmēt simbolus, nezinot, ko jūs zīmējat. No tādas prakses labāk ir  izvairīties. 

 

  Ļoti slikti ir zīmēt noslēgtus apļus, kvadrātus, kas mūs ierobežo. Šie simboli var ietekmēt mūs neatkarīgi no mūsu gribas. Ja uzzīmējāt, tad labāk tos nodzēst un neapskatīt tos šajā dienā. 

 

  Neiesaka  22. Mēness dienā veikt straujas kustības, it sevišķi jostas vietā. Ar šo dienu ir saistīta Kundalīni čakra, gūžas locītava, gūžas kauls, mugurkaula apakšējā daļa. 

 

  Nepareiza dienas enerģijas izmantošana var novest pie sāpēm jostas vietā, radikulīta un muskuļu sāpēm, var sāpēt gūžas locītavas. 

 

  Cilvēki, kas dzimuši 22. Mēness dienā, jau iesākumā glabā sevī tradīcijas, gudrību, slepenas zināšanas. Ja cilvēks neattīstās, tad var kļūt par tādu cilvēku, kas ir pārliecināts, ka visu viņš zina. Tāds cilvēks nevēlas uzņemt neko jaunu.  

 

  Cilvēki kuri attīstās var apzināties sevī šo gudrību un nodot to citiem. 

 

Tulkots no: Т.Н.Зюрняева "30 лунных дней"

Vēl par šo dienu >>>

Izskaitļo dzimšanas Mēness dienu

Kategorija: 30 Mēness dienas | Pievienoja: sofi (27.04.2019)
Skatījumu skaits: 73
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]