23. Mēness diena

 

23. Mēness diena

 

  Simbols - "Krokodils Makkara", asinsūcējs puskrokodils, puszivs, pusčūska, kurš jūs norij, ķer, apēd. Vēl viens simbols - Cerbers, tuvi šim tēlam ir Himera un Ehidna.

 

  Ļoti sarežģīta diena, vilinājuma, asinssūcēju un vampīru diena. Kaitīgi ir šaubīties par sava ceļa izvēli, labāk ir citā dienā aizdomāties par šo jautājumu. Vajag sevi pārliecināt par sava ceļa pareizību, praktizēt nožēlu, piedošanu un pašuzupurēšanos. 

 

    23. Mēness dienā jāatturas no seksa, šī ir otrā aizlieguma diena, tāpat kā 15 diena. Citās dienās ir ierobežojumi, bet nav tik stingri. 

 

  Rekomendējas piena produktu ēdieni un vislabāk ir biezpienmaize ar riekstiem. 

 

  23. diena - šī ir arī mājas attīrīšanas diena, svētu priekšmetu ienešana mājās.  To var attīrīt ar uguni vai svēto ūdeni, vai izkvēpināt ar rozmarīnu. Ļoti labi ir nolikt uz sliekšņa melno kramu. 

 

  Pareiza 23 dienas enerģijas izmantošana atver cilvēkā dziednieciskās spējas. Šajā dienā jāveic attīrošās, atveseļošanās un profilaktiskās procedūras. 

 

  Nevar pārēsties un dusmoties, nevajag griezt matus un nagus, un arī veikt ķirurģiskās operācijas. Jebkuras daļas atdalīšana no ķermeņa ir vampīru barība. Biežāk vampīri piesūcas pie potītēm.  Ja jums šajā dienā iesāpējušās potītes vai smeldz ( aizmugurējā kāju daļa attiecas uz ūdensvīru) no ārpuses, tātad ir piesūcies vampīrs.  Mēs varam no tā atbrīvoties, ja sakoncentrēsimies un domās atrausim to, kā dēli. 

 

  Ja nākamajā dienā sajutīsiet smeldzi vai smagumu šajā rajonā, rīkojieties tāpat, un jūs sajutīsiet uz reiz atvieglojumu. Vampīri, asinssūcēji parasti piesūcas pie potītes vai kakla ( nākamajā dienā). 

 

  Šajā dienā nevar piekopt mazkustīgu dzīvesveidu, vajag censties pēc iespējas vairāk kustēties. Visus notikumus, kas notiek ar mums šajā dienā, vajag pārbaudīt uz vilinājumiem un nepadoties provokācijām, kas var izsaukt negatīvas emocijas.  Īpaši bīstama ir atriebība. Ja kādam atriebsieties, tas var pavērsties pret pašu. 

 

  Ar 23. Mēness dienu ir saistīts mugurkauls. Ieteicamas ir prakses mugurkaulam un manuālā terapija. Labvēlīgi ir veikt tādu vingrinājumu - viens otram sēžas uz muguras un palēkā. Tādā veidā attīrās asinis mugurkaulā. Var arī lekt pāri otra cilvēka saliektajai mugurai. Cilvēks saliecas un rodas slodze mugurkaulam, var pat skriemeļi salikties vietās. Ar šo dienu ir saistīta čakra Muladhara. 

 

  Ja cilvēks nepareizi izmanto dienas enerģiju, tad viņam var parādīties augoņi uz ķermeņa, un tie savukārt norāda uz to vietu, kur iekodis vampīrs. Augoņa parādīšanās un pat mazas sāpes šajā dienā uz to norāda. 

 

  Cilvēki, kas dzimuši 23. Mēness dienā, arī mēdz būt dažādi. Dzīvojoši pēc augstākās programmas - debesu aizstāvji un patiesie mūki. Cilvēki, kas neattīstās, atšķiras ar ļoti spēcīgu tvērienu, viņi arī valda pār šīm enerģijām, māk pieiet un pavest cilvēkus. 

 

   Cilvēki, kas dzimuši šajā dienā, nevar šaubīties sava ceļa izvēlē un vienmēr ir jāiet līdz galam. 

 

  Visiem cilvēkiem 23. Mēness dienā nepieciešams praktizēt pārliecību un neatlaidību, tad nekļūs par vampīru upuriem. 

 

Tulkots no: Т.Н.Зюрняева "30 лунных дней"

Vēl par šo dienu >>>

Izskaitļo dzimšanas Mēness dienu

Kategorija: 30 Mēness dienas | Pievienoja: sofi (28.04.2019)
Skatījumu skaits: 64
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]