24. Mēness diena

 

24. Mēness diena

 

   Dienas simboli - "Lācis" un "Šiva".  Šī diena saistīta ar vīriešu seksuālo enerģiju, tā pat kā 17. Mēness diena ir saistīta ar sieviešu. Visa vecā sagraušanas un jaunā radīšanas process. Ja šajā dienā cilvēks strādā ar sevi, tas var atnest lielu spēku atmodu un kļūt par atklāsmes dienu. Katra mēness diena ir saistīta ar Mēness atrašanos noteiktā zīmē. 

 

  Tad lūk, 24.Mēness diena ir saistīta ar Ūdensvīru un šīs dienas simbols ir baltais lācis, nevis brūnais. Ir nepieciešams cīnīties ar bezizeju. 24. Mēness dienā bieži realizējas dzimtas lāsti, tāpēc ir jābūt ļoti uzmanīgiem uz to, kas notiek. Nedrīkst pieļaut, ka šajā dienā cilvēku apņem bezizejas sajūtas. Viņam ir nepieciešams redzēt saiti, kuru tas turpina un kuru turpinās pēc viņa.  Vienmēr ir izeja, ir iespēja attīrīties, pat pašā pēdējā brīdī, nekad nav par vēlu atbrīvoties no grēkiem. 

 

    24. Mēness diena ir bīstama pretējam procesam, tas ir, lietas, kas iesāktas šajā dienā, var apgriezties, un rezultāts var izrādīties pretējs. Un tas atkarīgs no tā, ko iekšēji satur sevī pats cilvēks. 

 

  Šo enerģiju ir nepieciešams realizēt, bet par cik enerģijai ir milzīgs spēks, tad ir nepieciešamas speciālas praktikas.  Šajā dienā ir nepieciešama fiziskā slodze un speciāli fiziskie vingrinājumi. 

 

  24. Mēness diena ir ļoti labvēlīga dažādu slimību ārstēšanai ar dažādām metodēm, tai saitā arī ekstrasensorām.  Labi ir sagatavot zāles. 

 

  Galvenais šīs dienas spēks - vīrišķās seksuālās enerģijas spēks, šī ir diena seksam un bērnu ieņemšanai, kad vīrišķā enerģija transformējas sievišķajā enerģijā.  Atstāt bez ievērības seksuālo enerģiju šajā dienā nevar. Var to pārvērst darbos. 

 

  24.Mēness dienā veselīgi ir dzert kumelīšu novārījumu un košļāt prosu. Ļoti noderīgi ir uzlādēties no priedes, pastāvēt pie tās ar muguru. 24. Mēness dienā ir jāstrādā ar dabas spēkiem. Labvēlīga diena pamatu likšanai un mājas celtniecībai. 

 

  Neieteicams būt lielā ļaužu pūlī. Seksuālā enerģija ir saistīta ar Plutonu - kolektīvo enerģiju, tāpēc ar to var netikt galā.  Nav ieteicams iet uz mītiņiem. Pilna ar briesmām ir cietsirdības un sadisma izrādīšana. 

 

  Ar 24. Mēness dienu saistīts ānuss un čakra "nāves vārti". Šī čakra atrodas starp dzimumorgāniem un ānusu. Tas ir ļoti svarīgs centrs, Ķīniešu medicīnā tā saucas T1: tas atrodas zemāk par Svadhisthanas čakru un ir zemes enerģijas ieejas punkts. Par šo punktu mums ir jāzina un jāatceras.  Nerealizēta šīs dienas seksuālā enerģija var radīt no cilvēka neapzinātu enerģētisko vampīru. 

 

   Seksuālais vampīrisms var parādīties jebkur: transportā, darbā, visur kur pulcējas rezonansi ļaudis. 

 

  Nerealizēta enerģija var aizvērt zemes enerģijas ieeju, un cilvēks zaudē orientāciju dzīvē. Tas ir biežs gadījums. Jebkurā gadījumā cilvēks saņems tikai augšējās enerģijas, un par cik šī čakra ir saistīta ar Neptūnu, izpausmes būs atkarīgas no jūsu Neptūna kvalitātes. 

 

  Tas var izpausties kā piespiedu nemiers.  Nerealizēta enerģija var kļūt par iemeslu taisnās zarnas saslimšanām. 

 

  Cilvēki, kas dzimuši 24. Mēness dienā, jau sākumā nes sevī šo milzīgo enerģijas potenciālu, var būt neparasti magi, dalīties ar cilvēkiem visos enerģijas līmeņos.  Tas notiek neapzināti, bet tādi cilvēki jūt nepieciešamību dalīties ar apkārtējiem šajā enerģijā. 

 

  Ja cilvēks, kas dzimis 24.Mēness dienā neattīstās, tad viņš nedzīvo, bet it kā guļ atvērtām acīm, neadekvāti reaģē uz pasauli. 

 

  Milzīgā enerģija viņam ir bloķēta, no šejienes izriet  kavēšana. Kā pārveidot šo enerģiju?  Vienkāršākais veids enerģijas pārveidei ir dabīga ķermeņa stāvokļa izmaiņa. 

 

  Ideālā variantā - tā ir stāvēšana uz galvas.  Ja to izdarīt nevarat, tad vajag veikt tādus vingrinājumus, lai gurnus paceltu augstāk par galvu: piemēram "svecīte". Tādā veidā enerģija ieplūdīs augšējos centros. Uzreiz sajutīsiet labvēlīgu efektu. Otrs paņēmiens - spēcīga fiziska piepūle šajā dienā. Tad arī šī enerģija neapsīks.

 

Tulkots no: Т.Н.Зюрняева "30 лунных дней"

Vēl par šo dienu >>>

Izskaitļo dzimšanas Mēness dienu

Kategorija: 30 Mēness dienas | Pievienoja: sofi (30.04.2019)
Skatījumu skaits: 90
Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Epasts *:
Kods *: