25. Mēness diena

 

25. Mēness diena

 

  Dienas simboli - "Bruņurupucis", "Gliemežvāks", "Urna ar pelniem" un "Divi trauki ar dzīvo un mirušo ūdeni".  Arī šī diena ir saistīta ar Ūdensvīru. Notiek astrāla pāreja uz fizisko plānu, un astrālie tēli var kļūt redzami.  Šī diena ir maģiska diena, tāpat kā 22. Mēness diena.  Cilvēkā ieslēdzas īpašās spējas. Šī ir diena, kad atnāk viedums un kad visi kaut kādā ziņā kļūst pravieši.  Ja strādāsim ar šīs dienas enerģijām, tad 25. Mēness diena dos mums iespēju iegūt šo viedumu. Bet, lai nebūtu no tā kaitējums, cilvēkam ir jābūt tīram. Un pirmais uzdevums šajā dienā - ir attīrīšanās. Gavēnis arī veicina dvēselisko attīrīšanos.

 

  Šajā dienā ir nepieciešams atbrīvoties no dažādiem sārņiem: fiziskajiem, astrālajiem, mentāliem. Lietderīgi ir tīrīt orgānu atkarībā no Mēness novietojuma.  Katru mēnesi būs dažāda tīrīšana.  Nepieciešams atbrīvoties no negatīvām emocijām, elpošanas vingrinājumu ceļā novadīt tās uz Manipuru, kur tās sadeg dabīgā veidā.  Noderīga ir mentālā attīrīšanās  ar lūgšanu palīdzību. 

 

  Katram cilvēkam ir sava iekšējā balss. Mūsu Sargeņģelis runā ar mums. 

 

  25. Mēness dienā vajag ieklausīties savā iekšējā balsī. Nepieciešams sevi it kā testēt, pārbaudīt savu līmeni.  Šajā dienā ir jābūt īpaši uzmanīgam ar informāciju. Šajā dienā, caur jebkuru šķietami nenozīmīgu informāciju, var atnākt viedums. Viss kļūst par zīmi. 

 

  Šajā dienā nevar steigties.  Nav ieteicams dzert daudz šķidruma un ēst smagu pārtiku. Biezpiens - labākais ēdiens šajā dienā. Labāk ir nedzert nekādas zāles. 

 

  25.Mēness dienā ir jāsargā ausis un auss skrimšļa izvirzījums. Auss apakšējā daļa un skrimšļa izvirzījums ir enerģētiskie centri. Pēc skrimšļa izvirzījuma var spriest vai cilvēks saņem enerģiju no Kosmosa vai arī to saņem no citiem cilvēkiem. Ja skrimšļa izvirzījums karājas taisni, tad cilvēks enerģiju no Kosmosa saņem, bet ja tas ir ausij piespiests, tad cilvēks enerģiju saņem no kontaktiem. Tas nenozīmē, ka cilvēks ir vampīrs, tā ir tikai viena no zīmēm, kā cilvēks saņem enerģiju. 

 

  25. Mēness dienā var parādīties īpašās spējas: telepātija, gaišredzība, gaišdzirdība un ir jābūt tam gataviem, bet speciāli tās stimulēt nevajag, par cik spējas ir rezultāts visam iepriekšējam darbam.

 

  Ja jūs nenodarbojāties ar attīrīšanos, tad 25. Mēness diena ir piesardzības diena, lai neizdarītu to, ko vēl nemākat un ko nepārvaldāt. Spontāna šo enerģiju ieslēgšana var beigties bēdīgi ( aizbrauks "jumts").

 

  Nepareiza šo enerģiju izmantošana var izpausties kā ausu slimības. Pat pumpa uz auss ir zīme. 

 

  Cilvēki, kas dzimuši 25. Mēness dienā, ir viedi. Viņi ir nesteidzīgi, viņu sapņi, kā likums ir pravietiski.  Par cik šajā dienā vizuāli rodas astrālais tēls, tad visiem tas var rasties neapzināti. Cilvēki, kas dzimuši 25. Mēness dienā, var atrasties astrālā apzināti - sapņos pieņemt informāciju un pārnest to uz fizisko plānu. Bērnībā viņi spriež pamatoti un ir pareizs priekšstats par visu.

 

  Šajā dienā jums vajag ļoti uzmanīgi izturēties pret savām emocijām un domām, par cik domas, kas šajā dienā rodas, var dzīvot patstāvīgi, uzlādoties ar dienas enerģiju. Bet ar savām negatīvām emocijām var radīt kaut kādu monstru.  

 

 

 

Tulkots no: Т.Н.Зюрняева "30 лунных дней"

Vēl par šo dienu >>>

Izskaitļo dzimšanas Mēness dienu

Kategorija: 30 Mēness dienas | Pievienoja: sofi (30.04.2019)
Skatījumu skaits: 112
Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Epasts *:
Kods *: