26. Mēness diena

 

26. Mēness diena

    

  Dienai ir nosaukums "Varde" un "Purvs". Šajā dienā norit savu sasniegumu vilinājuma procesi. Ļoti bīstama diena priekš mums. Ir jābūt ļoti uzmanīgiem ar kontaktiem un sarunāties tikai vadoties no iekšējām simpātijām. Šajā dienā, kā likums, tērē enerģiju sarunās, tāpēc neiesaka daudz sarunāties. 

 

  26. Mēness dienā vajag atturēties, gavēt un atpūsties. Nevar raut zobus. Iesākt kaut kādus darbus šajā dienā ir bezjēdzīgi, visi iestigs, kā purvā. Veselīga ir pirts, masāža. Caur sviedriem iet spēcīga attīrīšanās. Vajag censties izvairīties no dūmiem, kuri var kropļot mūsu viedokli par sevi, ilūzijas arī traucē sevi pareizi novērtēt. 

 

  26.Mēness diena ir bīstama ar laupīšanām, pie tam ne tikai fiziskajā plānā, var būt  domu un emociju "laupīšana". Tāpēc nevajag satraukties, izrādīt iedomību un lepnību. 

 

  26. Mēness dienā nevajag ēst apaļus dārzeņus ( kāpostus, rāceņus utt.). No pārtikas šajā dienā ir ieteicami vien kartupeļi, zivs un garšaugi. 

 

  26.Mēness dienā mums ir izeja uz Skolotāju, lūk tādēļ ir jābūt izvēlīgam kontaktos. Tas ir tas cilvēks, kas vajadzīgā brīdī pateiks, ko vajag.  26.Mēness dienā jums ir jābūt uzmanīgam ar tiem, kas jūs slavē un kas liek vilties. Labāk pieņemt cilvēku, kas jūs sabārs un teiks, ka jums nav taisnība. 

 

  Labi ir redzēt šajā dienā cilvēku ar pilniem spaiņiem vai pilnām somām, it sevišķi, kad pirmo reizi izejiet no mājām. Ir speciālas praktikas iziešanai no mājām. Atrodoties mājās, jūs tajā pat laikā esat aizsargāti, bet izejot no mājām, jums apzināti ir jāaizver aiz sevis durvis. Pārkāpjot slieksni, jums mentāli ir jāsaprot, ka jums ir aizsardzība no ārējās pasaules. Labi ir jebkuri aizsardzības vārdi, kad pārkāpjat slieksni. Slieksnis ir attīrošā vieta. Ja tas ir apstrādāts, tad nepalaidīs garām ienaidniekus. 

 

    Bet bieži mēs no mājām izejam vienkārši tā pat. Noteikti ir jāpaskatās spogulī, paņemot līdzi dubultnieku. Ja cilvēks ir atgriezies, tad vēlreiz ir jāpaskatās spogulī. Var paskatīties uz saviem nagiem. Roku pirksti un nagi ir enerģētisko kanālu izejas. Ja jūs savienosiet visus četrus pirkstus, pieliksiet klāt lielo pirkstu, paskatīsieties uz abām rokām un teiksiet: " Kailie nagi, aptumšojiet acis ļauniem cilvēkiem", tā būs aizsardzība no skauģiem uz visu dienu, pēc tam nospļauties trīs reizes pār kreiso plecu. Var atkārtot trīs reizes. Kreisajā pusē mums atrodas dēmons, bet labajā Sargeņģelis. Vienmēr, kad dzirdat slikto, neuzņemiet to uz sevis, daudzi cilvēki vēlas mūs noskaust. 

 

  Ar 26. Mēness dienu ir saistīta čakra Kundalini. Nepareizo pašvērtējumu mēs varam izsekot pēc tā, kā pret mums izturas cilvēki šajā dienā. Ja cilvēks stipri maldās, tad šajā dienā viņu apgrūtinās par sīkumiem un lielā mērā. Ļoti laba praktika: Pieņemt visu un uztvert visu, kā garāmejošu, It sevišķi, ja 26. Mēness diena iekrīt pirmdienā. Iedomājieties sevi kā akmeni uz ceļa, kuram garām paiet kaut kādi notikumi. Šis ir pirmdienas praktiskais uzdevums, un to  ir ļoti labi praktizēt 26. Mēness dienā. Nekur nevajag iedziļināties, bet vajag uztvert visu kā izrādi. 

 

  Cilvēki, kas dzimuši 26.Mēness dienā, dzīvo ļoti sarežģītu, smagu dzīvi, tāpēc ka viņiem norit nemitīgs iekšējais pašvērtējums. Viņiem ir labāk klusēt, jo sarunās tērēs enerģiju. Parasti tādi cilvēki intuitīvi to jūt un klusē.  Viens no veidiem, kā 26. Mēness dienas cilvēki var pacelt savu garīgo līmeni, ir pildīt savus solījumus. Tas veicinās tās enerģijas realizāciju, kura viņiem ir.  Grūti, bet nepieciešams. Vispār, cilvēkiem, kas dzimuši 4 mēness fāzē, ir ļoti liela pieredze. Viņi jau ir daudziem vilinājumiem izgājuši cauri, tāpēc saprot, kā pareizi ir jādzīvo.   

 

 

Tulkots no: Т.Н.Зюрняева "30 лунных дней"

Vēl par šo dienu >>>

Izskaitļo dzimšanas Mēness dienu

Kategorija: 30 Mēness dienas | Pievienoja: sofi (30.04.2019)
Skatījumu skaits: 112
Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Epasts *:
Kods *: