27. Mēness diena

 

27. Mēness diena

 

    Dienas simboli - "Žebērklis", "Zizlis", "Kuģis".  Ar žebērkli ir saistīts Neptūns. Skaitlis 27 summā dod 9 - Neptūns. Šajā dienā notiek slepenu zināšanu ieguves process pa Neptūna līniju. 27. Mēness diena - tā ir cerību un meklējumu diena. Cilvēkam ir dots uzdevums atrast sevi un nodot savu saturu citiem cilvēkiem. Iekšējā darba rezultāts būs pasaules uzlabošana. Tieši tā apzināšanās 27.Mēness dienā  arī palīdzēs pieslēgties slepenajām zināšanām.  Visu ko darām dzīvē, darām ne priekš sevis. Uz to balstās daudzas garīgās prakses. 

 

  Kad cilvēks prasa palīdzību tikai sev, tad viņš saņem maz, bet, kad tas prasa arī citiem, tad uz viņu plūdīs enerģijas plūsma. Kristiešu lūgšanas arī ir priekš visas pasaules. Tīrs cilvēks ar tīru  auru veicina citu cilvēku attīrīšanos. 

 

  27.Mēness dienā mums jāatbrīvojas no ilūzijām un jāuzņemas atbildība par katru savu rīcību, it sevišķi, ja šī diena iekrīt svētdienā. 

 

  Šī ir brīnišķīga diena meditācijai, kurā ir iespēja iegūt slepenas zināšanas un prakses. Bet nevar sevi apzināti pakļaut hipnotiskai iedarbībai. Viens no izplatītākajiem neapzinātās iedarbības veidiem ir, kad ieslēdz radio vai televizoru, bet mēs darām savus darbus. Šajā momentā var iedvest visu ko vien vēlas. Par cik, viss dzirdētais paliek galvā bez kritiska vērtējuma. Tāpēc 27. Mēness dienā nav ieteicams kaut ko darīt pie ieslēgta informācijas avota, bet ja esat ieslēguši, tad klausieties uzmanīgi. Nelabvēlīgi ir iegrimt transā no alkoholiskām un apdullinošām vielām. Par cik šajā dienā ienāk slepenas zināšanas, tad mums ir jābūt možiem pilnā šī vārda nozīmē. Neiesaka ilgi gulēt, lai nepalaistu garām atklāsmes. Nav ieteicams klausīties mūziku, kas iedarbojas uz apakšējām čakrām, it īpaši smagais roks. Labāk ir klausīties mūziku, kas jūs ievadīs smalkākā stāvoklī. Mūzika uz enerģētiskajiem centriem iedarbojas ļoti spēcīgi. Spazmas no mūsdienu mūzikas, kā likums, izjūtamas apakšējās čakrās, Muladharā. Garīgā mūzika tīra un atver čakras- Anahata un Višudha. 

 

  Ļoti nelabvēlīgi ir sevi apskatīt spogulī šajā dienā: var identificēties ar savu dubultnieku un aiziet citā pasaulē. Dienas, kas satur sevī devītnieku (9, 18, 27) šajā ziņā ir bīstamas. Nevajag nodot asinis šajā dienā. Labāk nepieskarties ugunij. 

 

   27. Mēness dienā slikti ir pārēsties. Nevajag ēst kartupeļus un citrusaugļus. Neuzsākt lietas: tās, kā likums, neatnes rezultātus. Ja vēlaties iegāzt  kādu lietu, tad varat to uzsākt 27. Mēness dienā. 

 

  Ar 27.Mēness dienu ir saistītas čakras Višudha un Muladhara. Slimības - tromboflebīts un leikoze.

 

  Cilvēki, kas dzimuši 27. Mēness dienā, nes sevī slepenās zināšanas, bet izmanto tās dažādi. Bieži viņi atrodas svārstīgā, nemiera stāvoklī, tāpēc maz runā  un bieži nerealizē šo savu potenciālu. Cilvēki, kuri nostājas uz augstākās attīstības ceļa, var būt dziednieki un iepazīt augstāko mīlestību, par cik "9" - ir augstākā Venēras hipostāze un pārstāv augstāko mīlestību un harmoniju. Cilvēki, kas dzimuši šajā dienā , var kļūt par verbālajiem magiem, t.i. darboties pasaulē un uz citiem cilvēkiem caur vārdiem, lūgšanām.  Cilvēki, kas dzimuši šajā dienā, ja neattīstās, var kļūt par alkoholiķiem, narkomāniem. 

 

Tulkots no: Т.Н.Зюрняева "30 лунных дней"

Vēl par šo dienu >>>

Izskaitļo dzimšanas Mēness dienu

Kategorija: 30 Mēness dienas | Pievienoja: sofi (30.04.2019)
Skatījumu skaits: 53
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]