28. Mēness diena

28. Mēness diena

 

 

      Simboli "Karma" un "Lotoss" . Šajā dienā mums dota iespēja noskaidrot un iegūt dzīves jēgu! Norisinās alķīmijas un garīgās atklāsmes procesi. 28. Mēness dienā var strādāt ar čakrām, jo šajā dienā čakras atveras. Bet pirms ar tām strādājam, mums jābūt tīriem, tāpēc tiek rekomendētas visas ķermeņa, emociju un domu attīrīšanas prakses. 

 

       28. Mēness diena - tā ir diena, kad strādāt ar sapņiem. Tieši sapnī cilvēks var saņemt garīgo atmodu un saprast dzīves mērķi. Šis process norisinās katru mēnesi, neatkarīgi no tā, saprotam to vai nē. Lai strādātu ar sapņiem mums ir jāapzinās, ka esam sapnī. Bet apzināti rīkoties sapnī mēs nevaram. Kad cenšamies kaut ko darīt, mēs pamostamies. Lai spētu sapnī būt apzinātā stāvoklī, vajag mēģināt sākuma etapā ieraudzīt sapnī savas rokas. Pirms iemigšanas, paskatieties uz savām abām rokām, pēc tam aizveriet acis un aizmiedziet ar pārliecību, ka sapnī būs apzināts redzējums. 

 

   Tad iespējams redzēt savas rokas sapnī un nepamosties uzreiz. Vēl nepieciešams iegūt kontaktu ar savas labās rokas rādītājpirkstu, tā kā caur to mēs varam atgriezties atpakaļ savā ķermenī. Ja jūs ļoti aizrausieties ar sava enerģētiskā sapņredzējuma ķermeņa dzīvi, tad varat tur arī palikt, un fiziskā plānā izskatīties kā klātneesošs, miris. 

 

  Bet bailēm nav jābūt: ja jūs negribēsiet aiziet, tad pirms laika neviens jūs tur nelaidīs. Ir jābūt par to interesei, lai tā notiktu. Kad sapnī jūs lidojat, tas fiziskā plānā ir daudzu problēmu risināšana.  Kā noteikums, cilvēks šajā gadījumā atrodas augstā enerģētiskā līmenī. Tas ir rādītājs tam, cik lielā mērā cilvēks valda pār smalko pasauli. 

 

    Procesu, kurš šajā dienā rit, mēs varam pastiprināt ar savu iedvesmu, tāpēc vajag pacensties būt pacilātā garastāvoklī un gaidīt šo apgaismību. 

 

   Eksistē šai dienai speciālas prakses ar čakrām. 28.Mēness dienā nerekomendējas skatīties uz spilgtu gaismas avotu un noslogot redzi, nerekomendējas raut un dāvināt ziedus un nevajadzētu arī cirst kokus.  Šajā dienā ir labvēlīgi pirkt zemi, veikt remontu un taisīt to, kas dod labus iznākumus. 

 

  Ar 28. Mēness dienu saistīta Muladhara, acis un galvas smadzenes. Ļoti labi ir veikt attīrošas procedūras acīm. 

 

   Labs ir šāds vingrinājums: jūs stāvat uz vienas kājas, un ar otras kājas pēdu cenšaties sev iesist pa Muladharu, tas ir pa mugurkaula lejasdaļu. Pat vienas reizes šāds pieslēgums ir labvēlīgs šajā dienā, it sevišķi ja tas būs Plutona vai Saturna stundā. 

 

  Vajag piesist ar laimīgo kāju: sieviete ar kreiso kāju, vīrietis ar labo kāju.  Dienas enerģijas neizmantošana ved pie arteriālā spiediena traucējumiem. 

 

   Pietiekoši augsta līmeņa ļaudis, kas ir dzimuši šajā mēness dienā, nes labestību un gaismu, kuru zin no dzimšanas. Zemāka līmeņa ļaudis, dzimuši 28. Mēness dienā, atšķiras ar emociju un pieķeršanās trūkumu. 

 

Tulkots no: Т.Н.Зюрняева "30 лунных дней"

Vēl par šo dienu >>>

Izskaitļo dzimšanas Mēness dienu>>>

Kategorija: 30 Mēness dienas | Pievienoja: sofi (03.04.2019)
Skatījumu skaits: 43
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]