29. Mēness diena

 

29. Mēness diena

 

  Simboli "Maija", "Hidra", "Astoņkājis". Tā ir sātaniskā diena. Šeit savācas "melnums" no visām Mēness dienām, pirms tas tiek sadedzināts Jauna mēness laikā. Šajā dienā rodas arī aizsardzība no sātanisma. Tā ir diena cīņai ar ļaunumu. Kad ļaunums ir savākts kaudzē, to var viegli iznīcināt. Vajag būt ļoti uzmanīgam un vērot, kas notiek. Ja diena ir veiksmīga, tātad jūs par kaut kādu ne visai gaišu rīcību apbalvo. 29. Mēness dienas grūtībām ir jāskaitās labvēlīgām, tā ir zīme, ka jūs neesat  tumsas vergs. Diena parāda mūsu problēmas, ar kurām vajag strādāt. Ieteicama ir samierināšanās. Mums vajag mierīgi pieņemt sodu, tāpēc ka sodi ir rezultāts tam, ko mēs esam izdarījuši.

 

  29. Mēness dienā ir nepieciešams dzīt no sevis prom negatīvās domas. Labi ir no rīta dot sev uzstādījumu, ne par ko sliktu nedomāt, nekādus uztraukumus, šaubas, nekādas mokas. Šajā dienā ieteicama atturība un gavēnis.

 

  Ir vingrinājums, lai attīrītos no negatīva šajā dienā. Ja mēness neatrodas ūdens zīmēs tad ieteicamas ir kājām ūdens procedūras -  sāļā, aukstā ūdenī. Vajag pastāvēt bļodā, ne vairāk kā 10 min. Desmit minūšu laikā no jums aizies visa melnā enerģija, ja stāvēsiet ilgāk, sāks aiziet arī labā enerģija. Tādā veidā mēs attīrāmies arī no skaudības. Ūdens temperatūru sagatavojiet tādu, lai neizjustu diskomfortu. Kad stāvēsiet ūdenī vajag domāt, ka viss sliktais aiziet ūdenī. Ja ir ļoti slikti tajā dienā, tad var paņemt kreisajā rokā sveci. Sveci nodzēst nedrīkst. Tai ir jāizdeg līdz galam. Sveci varat vispirms sagatavot tik garu, cik nepieciešams. Pūst uz uguni nedrīkst. Sveci labāk nodzēst ar labās rokas pirkstiem. 

 

  Šajā dienā rekomendē attīrīt telpas, ļoti labi ir kūpināt smaržkociņus, kadiķi kūpināt. Var telpas izkūpināt arī ar vīraku.  Dūmi attīra un izdzen ļaunumu.

 

  29. Mēness dienā vajag būt uzmanīgam uz visu, ko jums piedāvā. Ja 15. dienā  mūs kārdina, tad 29 Mēness dienā mēs saņemam pilnīgi par visu. Tas nozīmē, ka 29 Mēness diena ir rādītājs tam, ka mūs apbalvoja par slikto.

 

  Vajag atturēties no duļķainiem ūdeņiem un pašiem neradīt neko tādu, kur var ieiet ļaunums. Tumšie spēki mīl galējus stāvokļus. Šajā plānā bīstams ir moments, kad cilvēks aizmieg un pamostas. Un ļoti bīstami ir  steigā uzņemt ēdienu. Daudz sadzīves rituālu ir saistīti ar galdu, tāpēc ka šī ir vieta kur biežāk notiek mūsu kopības sagraušana. Kad mēs ēdam, tad sagraujam harmonijas stāvokli un ar ēdienu mēs ienesam ķermenī kaut ko jaunu. Tāpēc lasa lūgšanas pirms ēšanas. Un vēl ir paruna: "Kad es ēdu - esmu kurls un mēms". Nevar neko sliktu runāt ēdot, vajag censties, lai barības uzņemšanas process būtu apzināts. Barībai jābūt tīrai. Varam izveidot virs tās maģisko apli, 3-7 reizes, pulksteņa rādītāja virzienā, ar domu, ka mēs attīram  to, vai arī  pārkrustīt.

 

  29. Mēness dienā visam ēdienam ir nepieciešama attīrīšana. Ūdeni tādā pat veidā attīra. Viss tas prasa apzinātu  uzmanību, it sevišķi 9,15,29 mēness dienā. Vajag saprast, ka cilvēks ir tas, ko viņš ēd. Visi produkti, kurus sevī ienesam, izmaina mūsu struktūru. Tas nav tikai sadalīšanās ķīmiskais process. Tā ir arī enerģētika. Tādā pat veidā, jebkura ūdens glāze, var kļūt par enerģijas avotu. Ja jūs to notīrīsiet ar roku, un pēc tam dzersiet lēniem malkiem, ar domu tēlu, ka katrs malks dod jums enerģiju.  

 

  Ja jūs veiksiet jebkuru darbu apzināti, tad tie iegūs pavisam citu rezultātu, nekā veicot automātiskas darbības.

 

  29. Mēness dienā potes sēžamvietā nevar veikt. Nevar veikt nekādas procedūras ar taisno zarnu.

 

  Ar 29. Mēness dienu ir saistīta taisnā zarna un anālā atvere. Čakra Muladhara. Hemoroīdu saasinājums šajā dienā arī norāda, ka jums ir slikta aizsardzība un negatīva nomešana notiek uz taisno zarnu.

 

  Cilvēkiem, kas ir dzimuši 29. Mēness dienā, ir smaga karma. Viņi nes sevī melno spēku, bet tai pašā laikā viņiem ir iekšējs spēks, lai ar to cīnītos. Tāpēc arī viņi izturas tā it kā visu laiku cīnītos ar šo spēku.

 

  Katrs cilvēks, kurš ir dzimis 29. Mēness dienā nespēj izskaidrot sev savu reakciju uz dzīvi. Tā var izpausties mazākā vai lielākā mērā. Kaut kādā ziņā viņi ir visa Zodiaka grēkāži.

 

  Kā likums viņiem ir dota ilga dzīve, lai atstrādātu. Īpaši grūti ir cilvēkam, kas piedzimis mēness aptumsumā. Dzīve viņam ir grūta, bet viņš nedrīkst izvairīties no grūtībām. Viņam ir jāuzvar ļaunums sevī. Enerģija uzvarai viņam ir. Vajag apzināt pretrunu garu sevī, iegūt punus un noiet ceļu pašam.

 

  Šajā dienā nevajag aiziet no darbiem, visu vajag pabeigt. Kā noteikums, cilvēkiem, kas dzimuši 29. Mēness dienā, ir sakritības ar viņu ģimenes locekļu karmiskajiem punktiem. Bieži viņi atstrādā nevis savu karmu, bet savu radinieku karmu. Biežāk savu vecvecāku karmu, tēva un mātes karmu - retāk.  Tādi cilvēki ģimenē parādās ne tā pat vien, viņi ir smagi raksturā. Ar viņiem ir grūti sadzīvot, viņiem jāpalīdz, bet palīdzēt var tikai ar mīlestību. Viņiem nepieciešama līdzcilvēku uzmanība un palīdzība. Bieži viņiem šis iemiesojums var būt pēdējais. 

 

Tulkots no: Т.Н.Зюрняева "30 лунных дней"

Vēl par šo dienu >>>

Izskaitļo dzimšanas Mēness dienu>>>

Kategorija: 30 Mēness dienas | Pievienoja: sofi (03.04.2019)
Skatījumu skaits: 93
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]