2. Mēness diena

 

2. Mēness diena.

 

  Simboli - "Pārpilnības rags"  vai  "Mute". Iesākas ar pirmo Mēness uzaušanu pēc Jaunmēness un turpinās līdz nākamajai Mēness uzaušanai. Ilgst nedaudz vairāk par diennakti. 

 

  2. Mēness dienā iet sadegšana, attīrīšanās un blīvā ķermeņa piesātināšanās. Tāpēc pēc tām sajūtām, kas būs mūsu ķermenī, mēs varam uzzināt, vai tas par ko domājam mums ir derīgs, vai nē. Var iedomāties ēdienu, paziņas, un ja no tiem mums paliks slikti, tas nozīmēs, ka viņi mums ir kaitīgi. 

 

  Dienas procesiem palīdz pirts, sausā badošanās, monodiēta. Labākos rezultātus dos graudi, izvārīti bez sāls un sviesta.  Graudi - unikāli produkti, kuri izvada šlakvielas un visu, kas mums traucē. 

 

  Var veikt dažādas attīrošās prakses, tīrīt jebkuru orgānu, kurš jūs uztrauc, bet vislabāk ir izvēlēties orgānu, kas atbilst zīmei, kurā šajā brīdī atrodas Mēness. 

 

Šajā dienā vajag izrādīt dāsnumu, nevajag žēlot to, no kā mēs atbrīvojamies.  2.Mēness dienā ieliekas arī informatīvie cikli.  Un informācija, kura atnāk šajā dienā, būs svarīga visu mēnesi. 

 

Īpaša prakse 2. Mēness dienā - uzzināt to kas jums vajadzīgs un kas nav vajadzīgs. Ļaunums un aizkaitinājums - traucēs blīvā ķermeņa attīrīšanai.  Enerģētiskais centrs, kas saistīts ar 2. Mēness dienu, ir neklasisks. Tas ir izvietots zem deguna, nepieciešams koncentrēties uz šo punktu. 

 

  Ar 2. Mēness dienu saistīta ir mute, lūpas, zobi, un aukslējas augšējā daļa. Šajā dienā ir labi ārstēt zobus.  2. Mēness dienas neizmantotā enerģija ved pie paradontozes un zobakmens. 

 

Cilvēkiem, kas dzimuši 2. Mēness dienā, kā likums, strādā daudzkārtīga sistēma. Visu, ko viņi dara, dara daudz.  Par cik diena saucās "Pārpilnības rags" vai "Mute", tad šīs dienas ļaudis ēd daudz, bet nekad nemēdz būt  pilnīgi, tāpēc, ka viņiem pastāvīgi norit attīrīšanās process. 

 

Tulkots no: Т.Н.Зюрняева "30 лунных дней"

Vēl par šo dienu >>>

Izskaitļo dzimšanas Mēness dienu>>>

Kategorija: 30 Mēness dienas | Pievienoja: sofi (05.04.2019)
Skatījumu skaits: 148
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]