30. Mēness diena

 

30. Mēness diena

 

Dienas simbols "Zelta gulbis".  To noteikti vajag izmantot. Tā ir secinājumu izdarīšanas, piedošanas un mīlestības diena. Nepieciešams izanalizēt, kas ir bijis iepriekšējā mēnesī un nožēlot grēkus savā priekšā. 30. Mēness diena ir kā mazs aptumsums. Mums šajā dienā ir iespēja atbrīvoties no tā, kas mums vairs nav vajadzīgs. Vajag noslēgt lietas un atdot parādus. 

 

 

 30. Mēness dienā ir ļoti labi attīrīt māju un ienest mājā talismanus. Īpaši labi ir pakarināt pakavu ārdurvju iekšpusē. Tāpat liek zem sliekšņa akmeņus. Tie stiprina māju, ģimeni. Tāpat labi ir ielikt starp durvīm, tumšo granītu ar ziliem ieslēgumiem. Nolikt tā, lai tas nepievērstu uzmanību. Slieksni neattīra. Uz sliekšņa liek aizsargājošas zīmes krusta vai zvaigznes veidā. 

 

 

  30. Mēness dienā ieteicams viegls ēdiens. Nevajag izrādīt agresiju. Ļoti slikti ir ja šajā dienā iegūst apdegumus. Vajag izvairīties no sliktām zīmēm. Dienas čakra - Anahata, orgāns - sirds. Ja 30.Mēness dienā jūs sajūtat bēdas un ilgas, tad tas ir ļoti slikti. Tas nozīmē, ka neveicat kopsavilkumu, neatbrīvojaties no nevajadzīgajām lietām, neizdarāt secinājumus. 

 

  30. Mēness diena nav katru mēnesi un tā ir visai īsa.  Piedzimt 30. Mēness dienā ir ļoti liela balva cilvēkam, ģimenei. Tādi cilvēki jau ir izgājuši iemiesojumu apli un atgriezušies šeit lai atnestu pasaulei mieru, mīlestību un piedošanu. Viņi nes sevī to, ko mums šajā dienā ir jāizstrādā. Parasti šāds cilvēks ir vienpatis un seko savam dzīves ideālam līdz galam. Tiem ir īpašas spējas uz augstāko kosmisko mīlestību un izplata šo kosmisko mīlestību apkārtējos. Viņi dāvina cilvēkiem prieku. Sliktu cilvēku, kas dzimuši 30. Mēness dienā, nemēdz būt. Mums visiem 30. Mēness dienā ir jādalās ar prieku un jākultivē sevī prieka un kosmiskās mīlestības sajūtas. Šī ir mīlestības un piedošanas diena. 

 

  Katru mēnesi mums tiek dota iespēja, lai visas darbības, kuras veicam, būtu piepildītas ne tikai ar fiziskās darbības enerģiju, bet arī ar astrālo, mentālo enerģiju, kas pastiprina to darbību. Darbs ar mēness dienām ir sarežģīts, bet tas dod taustāmu prieka sajūtu un pārliecību dzīvē. 

 

Tulkots no: Т.Н.Зюрняева "30 лунных дней"

Vēl par šo dienu >>>

Izskaitļo dzimšanas Mēness dienu>>>

Kategorija: 30 Mēness dienas | Pievienoja: sofi (04.04.2019)
Skatījumu skaits: 32
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]