3. Mēness diena

3. Mēness diena

 

  Simbols - "Leopards" . Astrālās cīņas diena. 1. un 2. Mēness dienā attīrījāt dvēseli un ķermeni, tagad pienācis laiks attīrīt astrālu. 

 

  Šajā dienā pats cilvēks var novērtēt savu astrālo enerģiju koncentrējoties uz to. Nepieciešams veikt astrāla attīrošos vingrinājumus, kā arī astrālās enerģijas uzkrāšanas prakses.

 

   Katrā locītavā mums atrodas enerģētiskais centrs kā izeja uz vienu no astrālā ķermeņa līmeņa, tāpēc ir labi veikt fiziskos vingrinājumus. Vajag izvingrināt pirkstus, plecus, labi ir veikt vingrinājumus locītavu kustīguma uzlabošanai. Ja locītavas nav kārtībā, notiek astrālās enerģijas sastingums. Šajā dienā ir labi strādāt ar enerģētiskajiem laukiem, tas ir ar biolauku. Astrālais ķermenis nav tikai mūsu enerģētiskais karkass, bet arī emocijas. Tāpēc 3. Mēness dienā nepieciešams atbrīvoties no negatīvām emocijām, būt uzmanīgiem uz savām emocijām, kontaktos. 

 

  3. Mēness dienā mēs varam noteikt, kur mums sakrājusies negatīvā enerģija, pārnest to uz Manipuru un domās sadedzināt. 

 

  Kā likums, šī ir provokāciju diena, vajag to atcerēties un pacensties nepārnest negatīvās enerģijas kādos citos enerģijas veidos, dot vaļu rokām. Izlietā eļļa šajā dienā - ir zīme, ka jums nav astrālās enerģijas. 

 

  Šajā dienā nevajag izliet metālu, sudrabu, asināt nažus. Labi ir pamasēt ausis un pakausi un veikt procedūras šīm vietām. 

 

  Ar 3. Mēness dienu saistās čakra Višudha -  kakla centrs. Ja jūs sajūtat žņaudzošas sajūtas, tā arī ir slikta zīme. Vajag koncentrēties uz Višudhu un veikt attīrošos vingrinājumus šai čakrai. 

 

  3. Mēness dienas prasību neievērošana ved pie tā, ka cilvēks kļūst pieejams astrālajam uzbrukumam un viņam var rasties caurumi astrālā ķermeņa līmenī (lāsti, kaitējumi, noskaudumi). Cilvēks kļūst atriebīgs, ļaunatminīgs. Ja jūs sevī sajūtat kaut ko tādu, 3. Mēness dienā un necenšaties sev pretoties, var būt bronhu saslimšana vai astma. 

 

Cilvēkam, kas dzimis 3. Mēness dienā, ir jāiemācās valdīt pār astrālām enerģijām un attiekties pret tām apzināti. Pretējā gadījumā tas var kaitēt viņam pašam, par cik, viņam ir spējas iedarboties uz citiem cilvēkiem astrālajā plānā, viņš var viņiem uzsūtīt kaitējumu vai noskaudumu. Tas notiek emocionālu reakciju rezultātā.  Ja cilvēks atļausies emocionāli sevi neturēt rokās, atriebsies, ar to viņš  padziļinās savu personīgo karmu. 

 

 

 

 

Tulkots no: Т.Н.Зюрняева "30 лунных дней"

Vēl par šo dienu >>>

Izskaitļo dzimšanas Mēness dienu>>>   

 

 

Kategorija: 30 Mēness dienas | Pievienoja: sofi (06.04.2019)
Skatījumu skaits: 36
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]