4. Mēness diena

4. Mēness diena

 

  Simboli - "Zināšanu koks" un "Aum". Šajā dienā rit procesi starp labo un ļauno. Nevajadzētu atrasties vienatnē. Labi ir pastaigāties mežā, stādīt kokus. Ir jādara viss, kas veicina apzinātu izvēli starp ļauno un labo. Mēs veicam šo izvēli trīs līmeņos - domu, vārdu un darbību līmenī. Visiem šiem līmeņiem jābūt kontrolētiem. Palīdzēt veikt pareizo izvēli var Verbālā maģija, tas ir, svēto himnu, mantru un lūgšanu izrunāšana un dziedāšana.  Šajā dienā ir labi  tīt un iztīt pavedienus, tādējādi palīdzot atraisīt karmiskos mezglus un nodalīt labumu no ļaunuma. 

  

  Nerekomendē pieņemt lēmumus, kuri nav labi apdomāti. Slikti ir būt lielās grupās un izpildīt grupu darbu.  Nevar šajā dienā plūkt puķes un cirst kokus. 

 

   4. Mēness dienā cilvēks var saņemt egregora aizsardzību.  Tas notiek, kad mēs atceramies savas dzīves notikumus un mācāmies no tiem.  Tā mēs izdarām savu izvēli, pareizi izvērtējot situāciju, kura gulstas uz mums kā smaga nasta. Pārveidojoties, mēs saņemam egregora aizsardzību. 

 

  Ļoti labvēlīgi ir būt ģimenē, kontaktēties ar stihijām ( uguns, ūdens, zeme, gaiss). 4. Mēness dienas maģiskā darbība - maizes mīcīšana. Maize - īpašs produkts. Tajā ir ielikts liels daudzums darba, un ļoti daudz cilvēku ir pieskārušies tai ar savu enerģētiku. Maize ir visa labā un cilvēku vienotības simbols, plācenis - tas ir Saules simbols. 

   Dienu sauc arī par "Aum", tāpēc šīs skaņas izrunāšana šajā dienā ir labvēlīga, kaut gan skaņa "Aum" ir domāta mentālajam ķermenim.  Bet mentālais ķermenis ir galvenais pār astrālo un fizisko un tā  labs stāvoklis ir labvēlīgs visiem pārējiem ķermeņiem. Var dziedāt skaņas un mantras visiem trim ķermeņiem. 

 

 Ar 4. Mēness dienu ir saistīta čakra Višudha, balsene.  Ja cilvēks neizmantos enerģiju pēc nozīmes, tad cietīs no osteohondrozes. Tas nozīmē, ka nav izdarījis izvēli. 

 

    Cilvēki, kuri dzimuši 4. Mēness dienā, jau pašā sākumā nes sevī atbilstošās enerģijas, un katrs viņu vārds - ir verbālā maģija un ir nozīmīgs. Tāpēc cilvēkiem, kas dzimuši 4. Mēness dienā, ir labāk klusēt. Viņu vārdi dod ietekmi. Tādi cilvēki ir kosmisko noslēpumu nesēji, bet šo noslēpumu viņi var atvērt tikai paši, iekšējās apziņas ceļā. Tāds ir arī viņu dzīves uzdevums - atrisināt šo noslēpumu. 

 

 

Tulkots no: Т.Н.Зюрняева "30 лунных дней"

Vēl par šo dienu >>>

Izskaitļo dzimšanas Mēness dienu>>>

Kategorija: 30 Mēness dienas | Pievienoja: sofi (08.04.2019)
Skatījumu skaits: 82
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]