5. Mēness diena

 

5. Mēness diena

 

  Simbols -  "Vienradzis". Šajā dienā norit dvēseles un barības alķīmija - barības transmutācija astrālajā enerģijā.  Šajā dienā jāatsakās no kārdinājumiem, mums dod saprast, kas ir derīgs  mūsu attīstībai, bet kas to bremzē. Vajag sekot saņemtajai informācijai, kura mums norādīs, kas ir labi un kas ir kaitīgi. Ļoti labvēlīgi ir lietot svaigu pienu un biezpienu - šīs dienas svētie produkti. Pareizi lietojot produktus, var uzkrāt enerģiju visam mēnesim. Šajā dienā ir labi nopirkt tirgū visu kas kārojas.  5. Mēness dienā nav obligāti jāpārēdas, bet arī badoties nav ieteicams. Šī diena ir dota, lai piepildītu astrālu ar to, kas mums nepieciešams. 

 

  Ir tāds teiciens: "Kas ilgi košļā, tas ilgi dzīvo".  Ēdiena kārtīga sakošļāšana sagrauj produkta enerģētiskos apvalkus, un mēs saņemam ēdienu dzīvā veidā. Kad norijam pārtiku, iekšā notiek ķīmiska reakcija. Tāpēc galvenais noteikums ir -  lēna un kārtīga pārtikas sakošļāšana. Šajā dienā nav ieteicams ēst "kautķermeni",  sēklas un riekstus, skābētus kāpostus un sēnes, tas ir visu, kas dod dzīvi vai nāvi. Šajā dienā labvēlīgi ir strādāt ar zālītēm, labi ir tās vākt, taisīt uzlējumus, gatavot zāles. Noderīgi šajā dienā ir kādu aizstāvēt, un aizsargāt, aizstāvēt savus principus - tas stiprinās jūsu kodolu. Labvēlīgi ir doties ceļā.  Šajā dienā interesanti notiek cilvēku atlase:  tādos, kuri ir nepieciešami attīstībai un kuri tai traucē.  Katram šis process notiek savādāk, bet ja jūs noveda līdz asarām, tad šis cilvēks jums ir  noderīgs, jo asaras šajā dienā  strādā attīroši.  Nepieciešams noskaidrot asaru cēloni un pastrādāt ar šo problēmu. 

 

  Ar 5. Mēness dienu ir saistīta čakra Adžna, kura atrodas pieres centrā, un arī barības vads. Koncentrēšanās uz Adžnu, dod mums personīgā kodola nostiprināšanos. Sliktas dūšas esamība un vemšana šajā dienā norāda uz nepareizu mēness dienas enerģijas izmantošanu.  Tā ir zīme, ka ir notikusi astrālā saindēšanās, kura var novest pie kuņģa un zarnu trakta slimībām. 

 

  Cilvēki, kas dzimuši 5. Mēness dienā, kā likums, ir karotāji un magi. Viņiem nav nepieciešams daudz pārtikas dzīvei, jo jebkurš tās daudzums dod viņiem spēku un pārvēršas astrālajā enerģijā.  Tādi cilvēki novērtē kvalitatīvu pārtiku.  Ja cilvēks, kas dzimis 5. Mēness dienā neattīsta, bet "iemarinē" saņemto enerģiju, viņš kļūst nervozs un iztērē savu potenciālu sīkumos. Lieliem darbiem spēka vairs nepietiek. 

 

Tulkots no: Т.Н.Зюрняева "30 лунных дней"

Vēl par šo dienu >>>

Izskaitļo dzimšanas Mēness dienu>>>

Kategorija: 30 Mēness dienas | Pievienoja: sofi (09.04.2019)
Skatījumu skaits: 32
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]