6. Mēness diena

 

6. Mēness diena

 

  Simbols "Mākoņi", "Celtnis". Šajā dienā norit vārda kosmiskās enerģijas uzsūkšanās process. Ieteicama ir mentālā attīrīšanās, meditēšana un elpošanas vingrinājumu veikšana.

 

  Labvēlīgi ir baudīt smaržas, iedegt smaržkociņus. Ja jūs šajā dienā dzirdat zvanu skaņas vai iezvanās ausīs, tā ir ļoti laba zīme, tas nozīmē, ka jūs tiekat galā ienākošo enerģiju plūsmām. Tādā dienā ir labi veikt atjaunošanās procedūras. It sevišķi, ja šī diena sakrīt ar Mēnesi Zivīs vai Jaunavā - Tā būs ideāla diena. 

  

  Labi ir nodarboties ar skaņas terapiju, par cik tā attīra un piepilda ar enerģiju orgānus. 6. Mēness dienā kosmiskā enerģija iet ar vārdu, tādēļ ir labvēlīgi izrunāt jums labvēlīgas skaņas.  Bet lai tiktu vaļā no liekā svara, ir nepieciešams lai šī diena sakrīt ar Mēness stāvokli  Svaros. 

 

  Īpaši pretnosacījumi nav, vienkārši ir jābūt uzmanīgiem. Ar 6. Mēness dienu ir saistīts vēl viens netradicionāls enerģētiskais centrs - emocionālais. Tas atrodas starp krūtīm un kaklu, tur kur parasti nēsā krustiņu.  Ar šo dienu ir saistīti augšējie elpceļi un asins plazma. Labvēlīgas ir elpošanas ceļu attīrošās procedūras. Ja 6. Mēness dienas enerģiju izmanto nepareizi, tas var novest pie asins formulas traucējumiem un astmas. 

 

  Cilvēki, kas dzimuši 6. Mēness dienā, kā likums, ir kosmiskās enerģijas vārda sākotnējie nesēji. Viņiem arī ir uzmanīgi jāraugās, ko viņi saka. 

 

Tulkots no: Т.Н.Зюрняева "30 лунных дней"

Vēl par šo dienu >>>

Izskaitļo dzimšanas Mēness dienu>>>

Kategorija: 30 Mēness dienas | Pievienoja: sofi (09.04.2019)
Skatījumu skaits: 61
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]