7. Mēness diena

7. Mēness diena

 

  Dienas simboli -  "Stienis", "Vēja roze", "Cīkstonis" un "Atslēgas". Mums ir grūti apskatīt visus četrus līmeņus uzreiz. Apskatīsim dienas procesu, bet visus pārējos dienas simbolus var iziet meditācijas ceļā. Šajā dienā notiek dabas stihiju un garu atklāšanās un izvēršanās. 7. Mēness dienā vajag mācīties un izrunāt dzīvās lūgšanas. Var strādāt pie runas korekcijas, izlabot stostīšanos, tikt vaļā no vārdiem parazītiem. Nevar šajā dienā daudz runāt, noslogot sevi ar liekām rūpēm. 7. Mēness dienā uztraukumi un rūpes nozīmē uzkarināt sev važas pēc pašu vēlēšanās. Šajā dienā nevar melot, ēst vistas gaļu un olas, tā kā diena saistās ar gaili ( cīkstoni). Nelabvēlīgi ir sist traukus, plēst papīru, vēstules un raut zobus. 

  

  Ar šo dienu ir saistītas plaušas un Višudha čakra. Ja cilvēks izmantos nepareizi 7. Mēness dienas enerģiju, tad viņam var sākt sāpēt kakls un parādīties pneimonija.

 

  Višudha čakra un plaušas vēl ir saistītas ar Merkūriju, tas ir ar rokām, tāpēc šajā dienā iesaka noslogot rokas. Ja sapņos šajā dienā jūs redzēsiet kareivīgu gaili, tas ir brīdinājums par tuvojošos katastrofu. 

 

  Cilvēki, kas ir dzimuši 7. Mēness dienā, mēdz būt dažāda līmeņa cilvēki. Vieni ir virspusēji cilvēki, grozās uz vietas un nav sava virziena, ir baumu savācēji.  Tie kuri ir atraduši savu virzienu dzīvē var kļūt par magiem no dabas, par cik jau viņiem no dzimšanas ir spējas sarunāties ar gariem.  Un ja tāds cilvēks nostājas uz gaismas ceļa, viņš var būt par labā vēstnesi. 

 

Tulkots no: Т.Н.Зюрняева "30 лунных дней"

Vēl par šo dienu >>>

Izskaitļo dzimšanas Mēness dienu>>>

   

Kategorija: 30 Mēness dienas | Pievienoja: sofi (10.04.2019)
Skatījumu skaits: 13
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]