9. Mēness diena

9. Mēness diena

 

 Dienas simboli - "Piena ceļš", " Sikspārnis", "Mātes piens" un "Nūja". 
Šajā dienā iet pārbaude uz to, ko cilvēks ir paveicis pirmajā mēness harmonijas aplī. 

 

  9. Mēness dienas provokācijās mūs var pavedināt, apmānīt, pasūtīt.  Ja cilvēks ir tīrs, veica attīrīšanas prakses, tad viņam šī diena nav biedējoša. Cilvēkam ir iespēja ieraudzīt, ar ko viņu nopērk, piemāna, un kur viņam nav taisnība. Šī diena mums dod iespēju būt uzmanīgam uz visu. 9. Mēness diena skaitās sātaniska. 

 

  9. Mēness dienā cilvēkam ir jāiemācās atšķirt, kas ir vilinājumi. Nepieciešams atcerēties tradīciju, kas iet caur māti, viņas padomus, atcerēties vecmāmiņu pa mātes līniju utt. Nepieciešams iedziļināties mātes saknēs. Šajā dienā nepieciešams iztīrīt istabu, veikt mentālo attīrīšanu un atcerēties visus, kas mūs ir apvainojis.  9. Mēness dienā nepieciešams izveidot astrālo aizsardzību, tā kā 9. Mēness diena ir kaitējuma uzlikšanas un noņemšanas diena. 

 

 Kaitējuma noņemšana

 

  Mums visiem ir vāja astrālā aizsardzība, tāpēc bieži esam pakļauti iedarbībai no apkārtējiem cilvēkiem.  Eksistē divu veidu paņēmieni, kā nostiprināt savu astrālo lauku. 

 

  1.  Šis paņēmiens vienlaicīgi ir arī pārbaude, ir kaitējums vai nav. Vajag ņemt dzīvu, ne diētisku, vistas olu, kurai ir iedīglis, un stikla burku (0,2-0,3 l) ar vāciņu, piepildītu ar ūdeni līdz pusei. Uzmanīgi tajā iesit olu, lai nesabojātu dzeltenumu.  Ņem šo burciņu un tura ar labo roku sev virs galvas. Pēc tam liek pie katra priekšējā  kanāla enerģētiskā centra un tura, kamēr roka notrīc un tad virza pie nākamā enerģētiskā centra. Pēc tam nolieciet burciņu galvgalī zem gultas.  No rīta apskatiet, kas ir noticis ar olu. Pēc tā kā ola ir deformējusies, var spriest, cik stiprs ir kaitējums.

 

  Ja ola ir stipri izmainījusies, tad ir nepieciešama palīdzība no malas.  Nākamajā 9. Mēness dienā ir jāatrod otrs cilvēks, kuram uzticaties un kurš veiks otru procedūru.  Nepieciešams tā pat iesist olu glāzē, bet burciņu pienesīs otrs cilvēks, turēs virs jūsu galvas un nesīs apkārt pretēji pulksteņa rādītāja virzienam, uzņemot uz olas netīro enerģiju, katras čakras līmenī.  Sākumā  burciņa jānes Sahasraras čakras līmenī, pēc tam pieres rajonā, kakla, krūšu, kuņģa, nabas un beidzot astes kaula rajonā. Burciņu nest apkārt var vairākas reizes, bet kā minimums 3 reizes, bet maksimāli 9 reizes. Pēc tam šo burciņu lieciet zem gultas. No rīta visu burciņas saturu izlejiet tualetē vai izsviediet. Procedūra ir veicama vienu reizi.  

    Bet var 9. Mēness dienā uzsākt lielo kaitējuma noņemšanas ciklu. Tad katru nedēļu ņem pa vienai olai. Pirmo reizi šī procedūra veicama apejot apkārt cilvēkam, pretēji pulksteņa rādītāja virzienam. Pēc tam burciņu liek pa dienu ledusskapī, bet nakti zem gultas.Tā rīkojas nedēļu. Lai kādā veidā tā ola būtu, jūs visu nedēļu vācat uz to netīro enerģētiku. Pēc nedēļas visu izlejiet tualetes podā, burciņu sterilizē, ielej tīru ūdeni un liek jaunu olu iekšā. To pašu procedūru veic otrajā nedēļā, pēc tam trešajā un ceturtajā utt. līdz brīdim, kad ola pārstās deformēties. 

 

  Smagāks kaitējums citreiz prasa pat 9 olas. Visu šo laiku burciņu ar olu liek ledusskapī, lai tā nebojātos. Otrajā reizē cilvēks pats var apstrādāt čakras. Pats galvenais, lai process iesāktos. Katru dienu var arī čakras netīrīt. 

 

  Ja cilvēkam ir slikti, tad var arī negaidīt 9. Mēness dienu. Ja iesākāt šo ciklu līdz 9. Mēness dienai, tad 9. Mēness dienā nepieciešams atkal veikt visu šo procedūru. 9. Mēness dienā varat nomainīt olu, bet tik un tā cikls skaitīsies no dienas, kad iesākāt. Bet kā noteikums, lielās attīrīšanās cikls sākas pēc pārbaudes, 9. Mēness dienā. 

 

  2. paņēmiens.  Tā ir sāls vanniņa kājām. Ūdens temperatūrai jābūt tādai, lai ir patīkami. Ūdens bļodā jāsniedzas līdz potītēm. Stāvot tajā, ar kreiso roku jāiemet sāls sauja: cik var paņemt rokā. Stāvēt bļodā vajag ne vairāk kā 9-10 minūtes. Šajā laikā ir labi iedomāties sevī vertikālu plūsmu, kura no jums visu nomazgā, un viss aiziet šajā ūdenī. Vairāk kā desmit minūtes stāvēt nav ieteicams, jo pēc tam iet pretējs process. Šī arī ir 9. Mēness dienas procedūra.  To var veikt arī tad, ja vienkārši slikti jūtaties. 

 

  9. Mēness dienā nevar ēst sēnes un produktus, kas nes falla simbolu, tas ir - desu, burkānus utt.  Ļoti kaitīgi šajā dienā izrādīt lepnumu, apspiest citus cilvēkus. Par cik 9. Mēness diena nes arī nosaukumu "Mātes piens", tad slikti šajā dienā ir izliet pienu. Tātad, jūs izšķērdējat tradīcijas, kas iet caur māti, necienat tās. Slikti ir arī sasist spoguli. 9. Mēness dienā spogulī vispār ir labāk neskatīties, it īpaši visā augumā. Ar šo dienu ir saistītas krūtis un Anahata čakra. Ja ir izjauktas tradīcijas, tad šajā dienā var sākt sāpēt krūšu kauls, un sajutīsiet spiedošas sajūtas, kas var pāriet neiralģijā, vai arī stenokardijas lēkmē. 

 

  Cilvēkiem kas dzimuši 9. Mēness dienā, nepieciešams visu laiku attīrīties, jo jau pašā sākumā skaitās enerģētiski netīri. Nepieciešams tīrīt savu māju. Iznest atkritumus var tikai gaišā dienas laikā. Informācija par mēness dienām ir dota kā ieteikums, bet ar to ir jāstrādā.  Nav nepieciešams visu mūžu dzīvot pēc mēness dienām. Pietiek tikai 3-6 mēnešus šīs enerģijas apgūt un palaist zemapziņā. Tad intuitīvā līmenī transformēsies motīvi, atbilstoši šīm enerģijām. Visa informācija par harmonizēšanu ir domāta, lai atvieglotu dzīvi, bet strādāt uz  jums tā sāks tikai tajā gadījumā, ja paši to iestrādāsiet.  Tāpēc esiet aktīvi otrdienās un atpūtieties piektdienās, bet sevi ar enerģiju piepildiet svētdienās. Tas viss jums atļaus, apvienojot dažādas enerģijas, dzīvot mazākā saspringtībā un apzināties konkrētāk savas dzīves situācijas, pareizi uz to reaģējot.  


 

 

Tulkots no: Т.Н.Зюрняева "30 лунных дней"

Vēl par šo dienu >>>

Izskaitļo dzimšanas Mēness dienu>>>

Kategorija: 30 Mēness dienas | Pievienoja: sofi (10.04.2019)
Skatījumu skaits: 165
Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Epasts *:
Kods *: