Galvenie » Raksti » Numeroloģija

Naudas numeroloģija

   Naudas numeroloģija - šī tēma ir aktuāla daudziem. Šeit netiks izskatīti maģiskās manipulācijas ar banknotēm un to nomināliem. Jūs, iegūstot informāciju par skaitļiem šajā rakstā, paši nojautīsiet, ar kādām summām jums ir jāoperē, lai palielinātu savu naudas plūsmu.  

 

Katram cilvēkam eksistē savi personālie bagātības kodi, vai arī naudas neesamības kodi. Tie ir ielikti cilvēka vārdā un dzimšanas datumā. 

Ja cilvēka vārds vai viņa dzimšanas datums izstaro naudas vibrāciju - nauda viegli atnāk pie cilvēka, viņš realizējas un ir veiksmīgs. Liktenis viņam dāvā dāvanas un viņš saņem apmierinājumu no darbības, kuru ved.

Ja naudas vibrācija dzimšanas datumā un vārdā nav - cilvēkam vajag ļoti daudz strādāt. Diemžēl tas ne vienmēr atnes vajadzīgo finansiālo rezultātu. Cilvēkam rodas neparedzēti tēriņi, nav iespēju iekrāt, un rodas sajūta, ka nauda "iztek caur pirkstiem". 

 

                                                    Kā izskaitļot savu kodu

1. Pirmais, pamata kods, ir iekodēts cilvēka dzimšanas datumā. Lai viņu izskaitļotu - saskaitiet visus dzimšanas datuma ciparus un noreducējiet līdz viencipara skaitlim. Kā izņēmums ir skaitļi 11 un 22 - tos saskaitīt nevajag, lai paliek kā ir.

Piemēram, dzimšanas datums - 31.10.1984.

3+1+1+0+1+9+8+4=27=2+7=

- pirmais bagātības kods.

 

2. Pārveidojiet savu vārdu, uzvārdu un tēva vārdu skaitlī. Sievietēm sākumā vajag apskatīt savu pirmslaulības  uzvārdu, tāpēc ka uzvārds nes informāciju par karmu un dzimtas programmām. 

Tabula latviešu alfabētam:

1 2 3 4 5 6 7 8 9
A Ā B C Č D E Ē F
G Ģ H I Ī J K Ķ L
Ļ M N Ņ O P R S Š
T U Ū V Z Ž      

Krievu un latīņu alfabētu tabula atrodama grāmatā "Taro un rūnu numeroloģija".  Bet ja citas tautības cilvēks dzīvo Latvijā un viņa vārds dokumentos tiek rakstīts latviski - visticamāk atbilde arī būs jāmeklē no latviešu alfabētu tabulas. Citas tautības cilvēkiem, piem. krieviem tēva vārds, kas būs jāizskaitļo ir nevis piem. Vladislavs, bet ar vārda izloksni - sievietei piem. Vladislavovna. Bet šajā gadījumā noteikti jāizmanto krievu alfabēta tabula. Praksē nodarbojos ar Taro numeroloģiju un tur šis likums labi redzams. Valsts, kurā cilvēks dzīvo, uzspiež tomēr savu zīmogu. Es parasti ņemu vērā tos datus, kādā tie ir rakstīti dokumentos. Papētiet arī personas kodu - viņš tiek lietots oficiāli visur. Kā tas ietekmē situāciju. To es aprakstīšu kā trešo naudas skaitli, lai gan materiālā ko tulkoju šīs ziņas nav. Vai to ņemsiet vērā vai nē - paliek jūsu ziņā. Atgriežoties pie burtu tabulas - jums skaitļi no 1-9  ir jāpiemēro sava pilnā vārda burtiem un cipari ir  jāsaskaita kopā. 

Piemēram: jums sanāk vārdam - 32, uzvārdam - 28, tēva vārdam (piem. Jānis) -23

32+28+23 =83=8+3=11

11 - otrais bagātības kods.

Iegūto skaitli ir jānovienādo līdz viencipara skaitlim, bet skaitļi 22 un 11 - jāatstāj kā ir. 

3. Tas kas burtiski ienāca prātā, tulkojot un rakstot šo tekstu. Iepriekš jau iesāku par to runāt - par personas kodu un tā ietekmi uz cilvēka dzīvi. Varbūt ar laiku papētīšu to arī no Taro  un Rūnu numeroloģijas viedokļa. Kam ir mana grāmata - varat paskaitļot intereses pēc paši. 

Vislabākais paraugs ir pašas dzīve un no šī viedokļa arī raugos. Un nevaru nepiekrist iznākumam. Ir tikai viena nianse - personas koda otrā daļa neaizstāj dzimšanas datumu - tā vai nu palīdz vai jauc enerģētiku, jeb ir pavisam neitrāla.  Man dzimšanas datumā sanāk 8, koda otrajā daļā 7, bet kopā saskaitot - 6 . Tulkojums skaitļiem ir tālākā tekstā , bet varu apgalvot, ka trāpīts 100%. Iespējams es atradu vienu no iemesliem, kādēļ ir tā un ne savādāk manā dzīvē.  Par sevi varu teikt tikai vienu, mani neiepriecina ne 7 pa vidu, ne gala iznākums - 6. Bet sanāk, ka valsts ar kodu ir uzspiedusi gandrīz vai citu likteni..)) Un kā būs tad, kad cilvēki savu dzimšanas datumu oficiālajos dokumentos neierakstīs - varam tikai minēt. Sava dzimšanas koda slēpšana iespējams arī kaut kā var ietekmēt situāciju. Bet tās ir tikai manas domas un pieņēmumi - vai tas ko rakstīju pie trešā punkta atbilst patiesībai - spriest jums. 

                                                     Naudas kodi numeroloģijā

Pie naudas kodiem numeroloģijā attiecināmi skaitļi: 4,6,8 un 9

 Ja jums ir viens no šiem skaitļiem aprēķinos - nauda jums būs. Jums naudas plūsma ir atvērta un ja jūs sekosiet savam dzīves uzdevumam, ar naudu viss būs labi. 

Ja jūsu kods ir:

4 - jūs varat neuztraukties. Lai gan ienākumi nav tik lieli - toties stabili.

6 -jums vajadzēs ilgi un neatlaidīgi strādāt. Toties otrajā dzīves posmā, jūs varēsiet palielīties ar pieklājīgu kapitālu. 

8 - nauda jūs mīl, vienmēr atnāk lielos daudzumos. Svarīgi tikai zināt, ko ar šo naudu darīt. 

9 - jūs vienmēr iegūsiet tik daudz naudas, cik nepieciešams jūsu darbiem vai projektiem. Nauda nedrīkst būt pašmērķis. 

                                                         Skaitļi, kas nav naudas skaitļi numeroloģijā

Tie ir 1, 2,3 un 7

   Ja jums ir viens no šiem kodiem - tas nenozīmē, ka naudas jums nebūs. Tādiem cilvēkiem vienkārši vajag daudz strādāt ( daudz vairāk, nekā tiem, kuriem šis kods ir), lai iegūtu materiālus labumus. 

                                       

                                                         Īpašie cipari naudas numeroloģijā

Pie īpašiem skaitļiem var pieskaitīt skaitli 5 un vadošos skaitļus 11 un 22.

5 - pārmaiņu skaitlis, viss atkarīgs no tā ceļa, kuru izvēlējies cilvēks. "Visu vai neko". 

11 un 22 - šo skaitļi īpašniekiem noteikti ir jāzina sava misija un jāattīstās garīgi, lai noķertu savu naudas staru.

Skaitli 11 nesaista ar naudas skaitļiem. Kā likums, šiem cilvēkiem nauda atnāk otrajā dzīves pusē. Ar noteikumu, ka cilvēks izpilda visus viņam dotos uzdevumus un ar garu ir izveidojis saikni. 

Skaitļa 22 vibrācija spēj piesaistīt lielu bagātību, ja vien cilvēks iemācīsies vadīt spēcīgo enerģētisko potenciālu, un arī sekot savai dzīves misijai. Pretējā gadījumā, cilvēka dzīvē var norisināties nepatīkami, citreiz pat traģiski notikumi.  

                                                       Skaitļu neesamība - par ko tas liecina

        Izskaitļojot cilvēka psihomatricu ir jāpievērš uzmanība ciparu neesamībai. Psihomatricas aprēķināšanu šeit neapskatīšu, bet paraugu varat atrast šeit: LINKS  Ja kādam interesē arī skaitļu izskaidrojums, tad šeit LINKS 

Ko tie stāsta:

Psihomatricā nav "4" - cilvēkam rodas sarežģījumi, saistīti ar materiālajiem labumiem, ar naudas piesaisti. Nepietiek enerģijas, lai sasniegtu mērķi.

Nav "5" -  cilvēks izjūt grūtības savu talantu atklāšanā un attīstīšanā. Nevar pilnā mērā sevi parādīt, lai kļūtu redzams. 

Nav "6" -  cilvēks izjūt naudas grūtības. Viņš nenovērtē vajadzīgā mērā savas pūles, nemāk lūgt pienācīgu atalgojumu par savu darbu, cieš no zema pašnovērtējuma.

Nav "8" -  ar naudu viss sarežģīti. Šķiet, ka tā apiet cilvēku, aiziet garām. 

Nav "9" -  nav augstāko spēku atbalsta un aizsardzības dzīvē. Bieži rodas nepatikšanas. Rodas naudas grūtības, neparedzēti izdevumi. 

                                                                         Naudas kodu kombinācijas

 

Pie naudas skaitļiem var pieskaitīt šādas ciparu kombinācijas: 88,48, 68, 89.

Kā arī naudas skaitļu kombinācijas ar  pieci:

45,58,56,59.    

 

* Atstājiet arī atsauksmes komentāros! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorija: Numeroloģija | Pievienoja: sofi (12.11.2017) | Autors: ТЦ Асградия
Skatījumu skaits: 253 | Komentāri: 2
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]