Vizualizācija svara nomešanai

Daudzas slimības, tai skaitā liekais svars, var atrisināties ar vizualizācijas efekta palīdzību. Šie dati bija pārbaudīti dauzu izmeklējumu rezultātā. Gājiens uz aptieku pēc kārtējās zāļu pudelītes, kuras it kā palīdz tievēšanai, beigsies, visticamāk ar vilšanos.

Cilvēks citreiz nav spējīgs noticēt, ka domām piemīt liels spēks, kas spēj padarīt figūru slaidu. Protams, lai vizualizācija uz liekā svara samazināšanu kļūtu vairāk efektīva, vajag to savienot ar citām metodēm cīņā ar liekajiem kg. 

Vizualizācija - tas ir labs palīgs jebkurā lietā. Pateicoties patiesai ticībai tai, var sasniegt daudz, tai skaitā arī likt svaru bultiņai virzīties pareizajā virzienā. un tā sagatavos dvēseliski uz vēlamajām izmaiņām figūrā. 

Kādēļ tā notiek?

Mūsu smadzenēm piemīt neticama īpašība - visa informācija, kura tajās iekļūst, paliek tur uz visiem laikiem. Pie tam, tās spēj radīt Brīnumus. Iedomājoties sevi tievu, mēs vizuāli zīmējam attēlu sev galvā, bet tālāk ir visu varošās zemapziņas ziņā. 

Zemapziņas darbs ir sarežģītāks nekā apziņas darbs. Citreiz mēs pat nenojaušam, ka zemapziņa var vadīt mūsu dzīves sfēras, mūsu kopējo stāvokli, veselību, tai skaitā arī lieko svaru. 

Gadījumā, kad cilvēks sevi redz, kā personu, kas cieš no liekā svara, prāts saņem attiecīgo signālu, bet organisms izpilda smadzeņu norādes. Un liekie kilogrami turpina pieaugt. 

Dotajā situācijā palīgā var nākt tievēšanas vizualizācija. Kad jūs domās sevi ieraudzīsiet tievu, tad izmaiņas zemapziņas darbā būs ieraugāmas uzreiz. Un pēc tam arī apziņa pieslēgsies un vēlamais pamazām ievirzīsies realitātē.

Bet neaizmirstiet, vizualizācija nedos nekādus rezultātus, ja jūs absolūti netieksieties pēc nospraustā mērķa. Ikdienas režīmā vajag atrast laiku sportam, un arī nopietni pārskatīt savu pārtikas racionu. Bez veselīgiem paradumiem organisms nevarēs pareizi funkcionēt, vielmaiņa būs traucēta. Liekais svars tā arī paliks iepriekšējais, vai arī kļūs lielāks.

Galvenais noteikums vizualizācijas efektivitātei - pilna atslābinātība. Katram muskulim vajag atslābt, domas ievirzīt mierīgā gultnē. Klusa un mierīga atmosfēra atļaus zīmēt tēlus ļoti reālus. Bet tas ir svarīgi vizualizācijas efektam. Lai šajā momentā visi darbi aiziet otrajā plānā, bet tuvie cilvēki atļauj jums pabūt vienatnē pašam ar sevi.

Tievēšanas veidi ar vizualizāciju.

 

  • Fotogrāfijas izmantošana

Ar parastas fotogrāfijas palīdzību var īstenot savu seno sapni par izcilu figūru. Jūsu agrāko dienu foto ar vēlamo figūru vai jūsu ideāla bilde ar kādas slavenības seju, lieti noderēs. Katru dienu pacentieties skatīties uz fotogrāfiju un pārnest tēlu smadzenēs. Neapstājieties un veiciet procedūru pēc iespējas biežāk. 

 

  • Izmantojot iztēles spēku

Iedomājieties pastāvīgi savu ķermeni tādu, kādu vēlaties redzēt. Sajūtiet sevi bez liekā svara un slaidu. Zīmējiet tēlus galvā. Var izdomāt notikumus un konkrētus apstākļus. Jūsu iztēlē visam jābūt brīnišķīgam - apģērbam, frizūrai un figūrai. Visa uzmanība ir vērsta uz jums - kā vīriešu, tā sieviešu. Iedomājieties, ka apkārtējie nevar no jums acis atraut. Atkārtojiet vingrinājumu vairākas reizes dienā. 

 

  • Apvienojiet meditāciju ar vizualizāciju

Pēc dažām meditācijas minūtēm, iedziļinoties savā pasaulē, var nodarboties ar vizualizāciju svara nomešanai. Meditācija palīdz vairāk iepazīt savu organismu, tai skaitā arī zemapziņu. Tā var palīdzēt ātrāk piekļūt pašām tālākajām smadzeņu daļām un sakārtos domas.

 

  • Izmantojiet atgādinājuma vizualizāciju

Izvietojiet savus attēlus, uz kuriem jūs bijāt ar normālu svaru, pa visu dzīvokli. Nav svarīgi, kur attēli stāvēs, galvenais, ka jūs patstāvīgi tiem uzdursieties. Tas var būt darba galds, spogulis, vai parasts skapis. Tā jūs tiešām neaizmirsīsiet par savu sapni. 

Un neaizmirstiet, ja tic, tad viss ir iespējams. Visas jūsu domas un sapņi ir materiāli. Tas ko jūs varējāt ieraudzīt savā iztēlē - JAU eksistē realitātē, lai arī pagaidām to neredz. 

Visam ir tikai nepieciešams laiks. Galvenais - regulāri nodarboties ar vizualizāciju svara zudumam, tāpat arī jāstrādā ar sevi un savām domām. 

 

 Tulkots no krievu valodas.

Saits "Tavi Sapņi". 

Kategorija: Noderīgi raksti | Pievienoja: sofi (23.10.2018)
Skatījumu skaits: 275
Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Epasts *:
Kods *: