Maiju orākuls

      Viena no senākajām prognozēšanas sistēmām. Maiju indiāņi prata paredzēt nākotnes notikumus, lasīt atsevišķu cilvēku un veselas tautas likteņus. Maiju ezoteriskās zināšanas ir sasniegušas mūsdienas, un,lai gan, iespējams, daļa informācijas varētu būt zaudēta laika gaitā, arī mūsdienās mēs varam izmantot Maiju orākulu, lai saņemtu atbildes uz visdažādākajiem dzīves jautājumiem.

 

Orākulu atradu internetā, iztulkoju no krievu valodas, sagatavoju savu dizainu kārtīm un piedāvāju jums nosūtīt elektroniskā veidā. 

Ieskatam dažas no 56 Maiju orākula kārtīm.  Katrai kārtij ir taisnās un apgrieztās nozīmes. Tas ir padoms, ko var piemērot dažādām dzīves situācijām. 

Orākulam ir kāršu izklāsti, bet tos sagatavošu un ievietošu šeit nedaudz vēlāk. Izklāsti noderēs arī tiem, kas zīlē ar Taro vai rūnām. Bet pats vienkāršākais no izklāstiem ir vienas kārts izvilkšana uz jautājumu. 

 

 

Jūs šīs kārtis varat iegūt sev! Nosūtīšu elektroniskā veidā. Par papīru varat izmantot parasto akvareļu zīmēšanas bloku vai arī kādu speciālu papīru. Izmērs:  9 x 13 cm   Nedaudz darba un jums būs palīgs ikdienā!

Orākula cena: 11 Eur

 

Kategorija: Orākuli | Pievienoja: sofi (13.01.2019)
Skatījumu skaits: 91 | Komentāri: 6
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]