Rituāls mīlestības piesaistīšanai

   

    Rituāls mīlestības piesaistīšanai ar sarkanu rozi. Rozei pieraksta daudzas, unikālas, pozitīvas īpašības. Viena no tām - mīlestības piesaistīšana. Ja neizdodas satikt mīļoto cilvēku, pamēģiniet veikt rituālu, piesaistot mīlestību ar šī zieda palīdzību. 

Nopērciet svaigu rozā vai sarkanu rozīti un divas sveces tādā pat krāsā. Atnesiet pirkumu mājās un dariet savus mājas darbus, bet domās paturiet nopirktā zieda tēlu. Pēc kāda laika sāciet rituālu. Pārliecinieties, ka neviens jūs netraucēs. Iededziet sveces. Vēlams ieslēgt mūziku, kas asociējas ar mīlestību un romantiku. Atslābinieties un sakoncentrējieties uz mīlestības enerģiju, kuru izstaro roze, tās aromāts. Domājiet par to, ko jūs gribētu, kādu otru pusīti sev gribētu blakus. Ļaujiet vaļu savām domām un vēlmēm.

    Pēc tam trīs reizes skaitiet vārdojumu:

                 Mīlestība tagadnē, mīlestība nākotnē, mīlestība - debesis virs manis, mīlestība - zeme zem manis. Mīlestība apkārt man. Es piesaistu mīlestību. Mīlestība steidzas pie manis. 

 

  • Rituāls veicams augošā mēnesī. 
  • Rozi ieliek vāzē. Par cik tas ir talismans, un uz tās ir uzrunāti vārdiņi, pēc laika var izžāvēt un nolikt guļamistabā, plauktā. 

 

 

     Ja situācija ir nopietnāka un gadiem ieilgusi - tad vienkārši rituāls nederēs.

Kategorija: Rituāli mīlestībai | Pievienoja: sofi (23.10.2018)
Skatījumu skaits: 272
Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Epasts *:
Kods *: