Noņemt kaitējumu uz biznesu

Vārdojumu skaita uz ūdens.

Lai jūsu neveiksmes uz naudu aizietu un atgrieztos labklājība, vajag veikt šādu rituālu. Ņem nevārītu ūdeni, ielej caurspīdīgā glāzē. Uz ūdens jānorunā vārdojums 9 reizes:

Снимаю слова лихие, заклятья пустые, проклятья приворотные, беды поворотные, поветрянные и дверные, погромные и слепые, кровные и родственные, живущие и приносные. Маслом вымываю, воздухом и огнем истребляю – все что наговорено, все что проговорено, все что напитано, все что порчами пропитано. Все тайное и явное, скрытое и открытое; всякое, о чем ведун хвалится и о чем молчит, о чем совесть его шепотом кричит. Вчерашнее и старое, настоящее и будущее – все смываю и вытираю, с моего бизнеса прогоняю. Со дверей, с окон, с потолка и полов выскребаю, светом чистым мой бизнес освящаю! Все злое и чужое уходи, ко мне в дела удача приходи! Отныне и до веку быть по сему, как я говорю. Аминь»

Tulkojums. ( Paldies Mārai, par tulkojumu. Izrediģēju un šķiet, ka skan labi) .

"Ņemu nost vārdus spēcīgos, lāstus tukšos, piebūrumus, bēdas, kas apkārt, kas pa durvīm ienāk, un ko vēji atpūš, skaļās un nemanāmās, asinsradniecīgās, esošās un atnestās. Ar eļļu mazgāju, ar gaisu un uguni iznīcinu - visu kas uzrunāts un pateikts, visu kas apēsts, visu kas ar lāstu piesūcināts. Visus noslēpumus, visu, kas atklāts, slēpts un atvērts; visu, par ko burvis sevi slavē un par ko klusē, par ko viņa sirdsapziņa čukstus kliedz . Vakarējo un veco, tagadējo un kas vēl būs - visu nomazgāju un noslauku un no sava biznesa aizdzenu. No durvīm, no logiem, no griestiem un grīdas noslauku, ar gaismu tīru savu biznesu svētu! Viss ļaunais un svešais ej prom, manos darbos laime atnāc! No šī brīža un līdz gadsimta beigām būs tā, ka es saku. Amen."

 

       Ūdeni maisa ar pirkstu, pretēji pulksteņa rādītāja virzienam. Pēc tam glāzē jāieliek pati mazākā monēta no jūsu maka un vēlreiz jānolasa vārdojuma teksts. To visu pēc tam izlej ārpus mājas, pār kreiso plecu, aizejot neatskatoties.  Naudas grūtības aizies, līdz ko ūdens iesūksies zemē. Kaitējums pāriet no cilvēka uz monētu, bet no monētas zemē.

Jūsu rokās ir visas iespējas. Noņemt no sevis kaitējumu varat bez citu palīdzības.  Galvenais ir ticēt saviem spēkiem, saviem vārdiem, kurus izrunājat. Jūsu ticība - galvenais spēka avots! 

 

Kategorija: Rituāli kaitējuma noņemšanai | Pievienoja: sofi (23.10.2018)
Skatījumu skaits: 253
Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Epasts *:
Kods *: