Vārdojums pret skauģiem

Skaudība skaitās viens no Grēkiem. Tā rada negatīvu enerģiju, kura vērsta pret konkrētu cilvēku vai cilvēku grupu - piemēram ģimeni. 

Vārdojums radīs nepieciešamo enerģētisko aizsardzības lauku pret  skauģu ļaunām un negatīvām domām.

Vārdojums:

«Не будет никогда во мне зависти едких людей, я лучше промолчу о заслуге своей. Скрою доходы, в душе благодарность, пусть злым очам этого не увидать. Все свои успехи в себе сохраню, тогда и здоровье в семье сохраню. А если уже завелась такая грязь, огнем отгоню навсегда напасть. Врагам пожелаю победу в судьбе, а злую смоль закопаю в земле. Аминь».

 

Tulkojums.

      " Nebūs manī cilvēku skaudība, es klusēšu par saviem nopelniem. Slēpšu ienākumus, pateicību sirdī, lai ļaunas acis to neredz. Visus savus panākumus sevī turēšu, tad arī ģimenē būs  veselība. Bet, ja tāds negatīvs jau ir, ar uguni uz visiem laikiem aizdzenu. Nelabvēļiem novēlu uzvaru dzīvē, bet ļaunuma sveķus ieroku zemē. Amen."

      Vārdojumu lasa uz sveces. Vēlams, lai svece izdeg līdz galam un to, kas paliek no izdegušās sveces - vai nu ierok zemē vai izmet miskastē ārpus mājas. Attīrošos rituālus jāveic dilstošā mēnesī. Ja rituālā izmantojat baznīcas sveci, tad nepieciešama ir arī baznīcas atribūtika. Ikonas vai bībele blakus. 

Kategorija: Rituāli kaitējuma noņemšanai | Pievienoja: sofi (23.10.2018)
Skatījumu skaits: 257
Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Epasts *:
Kods *: