mail new.soleil@inbox.lv
menu

27 datums – Vēlmju piepildīšanas Datums

Spēļu psihotehnikā Simorons skaitlis 27 skaitās maģisks un visi simoronieši ar nepacietību šo datumu gaida.  Tāpēc ka katra mēneša 27 datumā Debesu Kanceleja atver vēlmju pasūtījumu pieņemšanu un tieši šajā dienā vajag nodot savus „lūgumus”.

   Kādēļ tieši 27 datumā?  

  Arī Pitagors – numeroloģijas tēvs un senais domātājs uzskatīja skaitli 27 par Visuma pamatu un Pasaules Dvēseles simbolu.

Senās Vēdas stāsta, ka cilvēka dzīve ir aprēķināta uz 108 gadiem, bet tas ir tieši 4 reizes pa 27.

Kopumā ņemot, ciparam 27 ir daudz svarīgu iemeslu uz „ īpašu statusu” un nosaukumu „Vēlmju piepildīšanās dienu”

 

Ko var darīt, kad kalendārā redzat ciparu 27?

  •  Pirmais, ko varat izdarīt – ir uzrakstīt vēstuli Visumam, iesniegt lūgumrakstu, paziņojumu vai rīkojumu Debesu Kancelejā. Prasiet savus visdārgākos mērķus, nekaunieties - jūsu lūgums noteikti tiks izpildīts! Kad? Pēc 27!
  •  Ja nēsājat elektronisko pulksteni, bieži skatieties ciparus - tiklīdz jūs pamanāt numuru 27 - nekavējoties ievēlaties nelielu vēlēšanos!
  • Atcerieties, kuriem no jūsu draugiem šajā datumā ir dzimšanas diena un noteikti dodieties, lai apsveiktu viņu. Vai varbūt kāds no taviem draugiem dzīvo mājā vai dzīvoklī zem divdesmit septītā numura - apmeklējiet viņus vai vismaz pazvaniet - tādējādi jūs pievienosities burvju skaitlim.
  • Nopērciet sev kaut ko – skaitā 27. Piemēram – 27 tomātus tirgū vai 27 puķes pušķī. Ieslēdziet fantāziju! Varat pameklēt kaut kādu lietu par 27 Eur vai centiem.
  • Uz ielas pievēršiet uzmanību numuriem - māju un automašīnu cipariem, reklāmās, plakātos - tiklīdz jūs pamanāt burvju numuru - nekavējoties izvirziet sev jaunu mērķi!
  • Padomājiet priekš sevis un izmantojiet vēlmju izpildīšanas dienā dažādus ieteikumus un pantiņus, piemēram: "Sākot no divdesmit septītās, uz priekšu viss būs kārtībā!" Vai arī "Divdesmit septītā diena atnāk, manu vēlmi izpilda!"
  • Atstājiet 27 datumā šī raksta komentāros savu vēlmi, kuras izpildi jūs sen jau gaidāt.

Kopumā jūs jau sapratāt – katra mēneša 27 datumā, 12 reizes gadā jums parādīsies unikāla iespēja, lai īstenotu savus sapņus, izmantojot Visuma vareno spēku un tā Pievilkšanas likumu.

    Izmantojiet skaitļa 27 burvju spēku sev par labu un neaizmirstiet par pateicību! Noteikti domās pasakieties Visumam par palīdzību!

   Un neaizmirstiet aiz katras savas vēlmes pateikt arī vārdus „Lai notiek tā! 108*27!”

    Lai piepildās paši drosmīgākie sapņi!

Lai Vēlmju Izpildes Diena jums kļūst par Brīnumu, Maģisko un Burvju Dienu!

Kategorija: Rituāli veiksmei | Pievienoja: sofi (23.10.2018)
Skatījumu skaits: 841 | Komentāri: 7
Komentāru kopskaits: 4
0
1    
Vēlos nopirkt dzīvokli! maja
„Lai notiek tā! 108*27!”

0
2    
Ko nozime108*27..kã to izlasit?

0
3    
108 reiz 27

0
4    
Lai veselība108*27,paldies Dievam!!!

Vārds *:
Epasts *:
Kods *: