Kā jums ir ar veiksmi?

Kā jums ir ar veiksmi? Bieži veiksme seko jums darbos un dzīvē? Ir viens efektīvs un vienkāršs rituāls, kurš jums var noderēt, lai pievilktu veiksmi kādā jums svarīgā darbībā. Kad veiksme vajadzīga jaunā pasākumā vai jaunu lietu uzsākšanā. 

                                                                     Rituāls "Roze" 

  Aizveriet acis un iedomājieties, ka turat rokās daudz, daudz rozes. Kādas krāsas, smaržas un izmēra tās ir? Pacentieties ieraudzīt pēc iespējas vairāk detaļu. 

Pēc tam dodieties uz tuvāko puķu veikalu un atrodiet tieši tādu rozi, kādu redzējāt savā iztēlē. 

Atnesiet puķi mājās un ielieciet uz neilgu brīdi vāzē. Sagatavojiet stikla trauku un piepildiet to ar ūdeni. Dažas minūtes padomājiet par to lietu, kurā vēlaties sasniegt panākumus.

Tad sāciet raut nost rozei ziedlapiņas pa vienai un mest tās ūdenī, un pēc tam lapas, līdz paliek tikai kātiņš. To darot, domājiet par to, ka pasākums vai konkrētā lieta ir veiksmīgi noslēgusies. Kad būs palikusi pēdējā lapiņa, atraujiet to un iemetiet ūdenī ar sekojošiem vārdiem:

"Pēdējā lapiņa noraujas, mana lieta veiksmīgi noslēdzas!"

 

Vārdiņu "mana lieta" vietā varat lietot savas ieplānotās lietas nosaukumu.

Ar to rituāls ir noslēdzies. Ūdeni ar lapiņām atstājiet uz trīs diennaktīm, bet pēc tam varat izliet.  Lapiņas izžāvējiet un turiet traukā ( var ņemt jebkādu trauku) līdz situācija atrisinās jums vēlamā rezultātā.

Pēc rituāla, tieši tajā dienā, jums ir jāsāk darīt tas, ko ieplānojāt, jums jāsper pirmie soļi savu dzīves plānu īstenošanā. 

 

Lai veicas! Komentāros padalieties ar rezultātiem! 

Kategorija: Rituāli veiksmei | Pievienoja: sofi (23.10.2018)
Skatījumu skaits: 259
Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Epasts *:
Kods *: