Rituāls jaunā mēnesī uz speciālu monētu

    

   Rituālā vajag izmantot speciālu monētu, vislabāk, ja tā būs jubilejas monēta. Un šai monētai ir jābūt  dvēseliski tuvai, tas ir, jums tā ir jāiepatīkas. Vislabāk, kādu laiku, uzmanīgi ieskatieties monētās, kuras iziet caur jūsu rokām, un, ticiet, to kura ir jāpadara par maģisku monētu, jūs noteikti atpazīsiet.

    Rituālu vajadzētu izpildīt jaunā mēnesī. Turpinājumā, augošā mēness laikā, monēta uzņems spēkus, lai pievilktu jums mazāku un lielāku naudu. 

Bez monētas, rituālam vēl būs nepieciešams: 

 

  • Zaļas sveces dažādos izmēros
  • Sarkanais vīns

    Rituālam vienā no vakariem ir jāsagatavo istaba īpašā veidā, tajā vajag pacensties radīt īpašu maģisku atmosfēru. Svarīgi ir veikt telpas tīrīšanu un aizvākt visas liekās mantas, sakārtot. Pēc tam, istabā dažādās vietās nepieciešams nolikt sveces un aizdedzināt tās, mākslīgo apgaismojumu rituāla laikā neizmanto. 

   Tālāk vajag apsēsties pie galda, nolikt priekšā monētu, bet blakus tai nolikt glāzi , piepildītu ar vīnu. 

Pēc tam vajag domās aprakstīt visu vēlamo, pēc tā momenta, kad jūsu labklājība sāks uzlaboties. Tas ir, vajag sevi piespiest pasapņot, maksimāli vizualizējot iedomātās situācijas. Jo dziļāk iegrimsiet fantāziju pasaulē, jo lielāku spēku iegūs , jūsu izveidotā, maģiskā monēta. 

    Pēc tam, kad jūs sajutīsiet, ka esat pilnībā iegrimuši izdomātajā pasaulē, kas piepildīta ar bagātību, norunājiet klusām šādus vārdus: 

 

«Денег у меня столько, сколько рыбы во всех земных природных водоемах, как камней во всех горных хребтах, как звезд на ночном безоблачном небе. Монета моя в волшебную превращается и ярко блестит, переливается, денежки ко мне направляются, и их поток не прерывается. Аминь».  

Vārdojumu jānolasa trīs reizes, pēc tam monētu iemet glāzē ar vīnu. Pēc tam vajag izdzert trīs malkus vīna un uzreiz likties gulēt. Monētai vīna glāzē ir jāatrodas līdz rītam. 

No rīta monētu izvelk,  nomazgā ar ūdeni, un pēc tam ielikt atsevišķā maka nodalījumā. Monēta kļūst par jūsu naudas talismanu un to nekad nevajag izmantot veikalā, iepērkoties. 

Lai pastiprinātu monētas iedarbību, šādu rituālu vajadzētu atkārtot katru mēnesi. 

 

Lai veicas!

Neaizmirstiet uzrakstīt atsauci komentāros. 

 

Vārdojuma tulkojums:

"Nauda man ir tik, cik zivju visās dabas ūdenskrātuvēs, cik akmeņu visās kalnu grēdās, cik zvaigznes skaidrās nakts debesīs. Mana monēta kļūst maģiska un spilgti spīd, pārlijusi ar gaismu, nauda pie manis nāk un tās plūsma nebeidzas. Amen. "

Kategorija: Rituāli naudai | Pievienoja: sofi (23.10.2018)
Skatījumu skaits: 302
Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Epasts *:
Kods *: